Kalekim'den etkili su yalıtımı

Yapı kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren Kalekim su ile temas eden yapılarda kullanılan kristalize su yalıtım harcı ürünleri ile binaları içten ve dıştan koruma altına alıyor

Kalekim'den etkili su yalıtımı

Kalekim; su basıncına karşı yüksek dayanıklılık sergileyen yenilikçi ürünü ‘İZOSEAL 2K’ ve ‘İZOSEAL 2K+’ ile binalarda güçlü ve kapsamlı çözümler sunuyor. Yapıların güvenliğini tehdit eden sızıntı ve yüzey sularına karşı hem iç hem de dış cephede mükemmel dayanıma sahip ‘İZOSEAL 2K’ ve ‘İZOSEAL 2K+’ ürünlerini tüketici ve profesyoneller için geliştiren Kalekim, yapılarda konforu azaltan su ve nem gibi olumsuz faktörleri sorun olmaktan çıkarıyor.

‘İZOSEAL 2K’ ile yapılar koruma altında
İç ve dış mekanlar için gerçekleştirilen tüm düşey ve yatay uygulamalarda tercih edilen ‘İZOSEAL 2K’, yüksek tutunma gücüyle yapı donatısı veya çelik malzemeleri de korozyondan koruyarak güven veriyor.

‘İZOSEAL 2K+’ ile her yapıda güvenli ve sağlıklı çözüm
Betona işleyerek su geçirimsizliği sağlayan İZOSEAL 2K+; içme suyu depolarında güvenle kullanılabilirken, banyo, duş, tuvalet gibi ıslak hacimli mekanlar, teras ve balkonların yanı sıra, temel ve perde duvarlara kadar çok farklı alanlarda da su yalıtımı sağlıyor. Beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine rahatlıkla uygulanabilen İZOSEAL 2K+ ayrıca tünel, havuz, asansör çukuru, salamura havuzu, balık yetiştirme havuzu, kaplıca ve hamam gibi tesislerde kullanılabiliyor.

Yüksek tutunma gücüne sahip olan ve yapıdaki çatlakları köprüleyen İZOSEAL 2K+, toprak altında kalan ve sürekli su ile temas eden yapılarda özellikle tercih ediliyor. Hafif yaya trafiğine de uygun olan ürün, uygulama yapılan yüzeye fırça veya mala ile pratik bir şekilde uygulanabiliyor.

‘İZOSEAL 2K’ ve ‘İZOSEAL 2K+ ’dan mükemmel sonuçlar
Kalekim’in Ar-Ge merkezinde yapılan karşılaştırmalı testlerde de, tam elastik su yalıtım ve beton koruma harcı olarak mükemmel sonuçlar veren ‘İZOSEAL 2K’ ve ‘İZOSEAL 2K+’, emülsiyon polimer esaslı sıvı bileşen ile su geçirimsizliği ve işlenebilirliği artırıcı kimyasal katkılar içeren çimento esaslı toz olmak üzere iki bileşenden oluşuyor.