Kalekim'den kötü kokulara çözüm

Türkiye'de ilk kez Kalekim tarafından geliştirilen brüt beton görünümlü dekoratif sıva 'Betonart Fresh mekanlardaki kötü kokuları gideriyor

Kalekim'den kötü kokulara çözüm

Kalekim; Türkiye'de ilk kez geliştirdiği, brüt beton görünümlü, kötü kokuları gideren kullanıma hazır sıva 'Betonart Fresh'i tüketicinin beğenisine sunuyor. Kullanıma hazır olarak, kova ambalajlarda satışa sunulan 'Betonart Fresh', mekanları estetik brüt beton görünümüne kavuşturmasının yanı sıra, kötü kokuları ve kimyasal gazları da giderdiği yaşam alanlarında, sağlıklı bir atmosfer yaratıyor.

Özel formül
Özel formülü sayesinde ortamın nem dengesini sağlayan ve içerideki nemi dışarıya atabilme kabiliyetiyle yapılara nefes aldıran Betonart Fresh, başka hiçbir katkı malzemesine ihtiyaç duyulmadan, mala ile kolayca uygulanabiliyor. Akrilik emülsiyon esaslı Betonart Fresh, çimento içermediği için uygulama sırasında ve sonrasında da tozuma gibi bir problem oluşturmuyor.

Hafif bir yapıya sahip son kat dekoratif sıva 'Betonart Fresh', kara sıva, beton, çimento levha gibi mineral yüzeylerin yanı sıra, alçı sıva, alçıpan, sabitlenmiş kontrplak ve eski boyalı yüzeylere rahatlıkla uygulanabiliyor.

Sağlıklı, ekonomik ve çevre dostu
'Betonart Fresh', ekonomik ve kolay uygulanabilir olmasının yanı sıra, solvent içermeyen su bazlı yapısı ile insan ve çevre sağlığına dost bir ürün olarak öne çıkıyor. Dekoratif kaplamanın en doğal duruşu ile öze dönüşü simgeleyen 'Betonart Fresh', sadece mağaza, restoran, sanat galerisi ve ofislerin iç cepheleri değil, aynı zamanda stil sahibi lüks evlere kadar pek çok mekanda kullanılabiliyor.