Kalekim’den zeminde iddialı çözüm: Tecnica

Yapı kimyasalları sektöründe en iyi ürün, en iyi çözüm ve en iyi uygulamayı sunan Kalekim, aynı iddiasını zemin kaplama sistemi Tecnica ile sürdürüyor

Kalekim’den zeminde iddialı çözüm: Tecnica

20 Kasım 2013 / emlakwebtv
Yapı sektöründe 40. yılını kutlayan Kalekim’in köklü Ar-Ge tecrübesi ile üretilen Tecnica, zemin sistemlerine getirdiği yeniliklerle; yaratıcı, ekonomik, estetik, güvenli ve uzun ömürlü uygulamalar sunuyor. Kalekim’in Ar-Ge bilgi birikimiyle geliştirerek, Alman ve İtalyan teknolojileriyle desteklediği Tecnica Zemin Sistemleri; çevreye duyarlılığından asla ödün vermeyen ürün ailesiyle, üretim ve yaşam alanlarında sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyor.

Her yerde Tecnica
Çok geniş bir kullanım alanı olan Tecnica; “Yüksek kimyasal ve mekanik dayanım gerektiren üretim alanları”, “lojistik depolama alanları”, “gıda ve ilaç üretim alanları”, “katlı otoparklar”, “genel üretim alanları”, “ticari yapılar”, “ofisler” ve “dış mekan aktivite alanları”nda estetik, uzun ömürlü ve hızlı çözümler üretiyor.

Sektöre kazandırdığı yeniliklerle ilklere imza atan Kalekim, Tecnica Zemin Sistemleri ile birlikte sunduğu profesyonel teknik destek ve servis hizmetleriyle de her aşamada mükemmelliği hedefliyor.