Karabük Safranbolu Toki kura çekilişi yarın!

Karabük Safranbolu Toki Emekli Konutları kura çekilişi yarın gerçekleşecek. Toki Karabük Safranbolu kura sonuçlarına yarın yapılacak çekiliş sonrası emlakwebtv.com adresinden ulaşabilirsiniz

Karabük Safranbolu Toki kura çekilişi yarın!

Toki’nin emeklilere özel geliştirdiği projelerden olan Karabük Safranbolu Toki Konutları kura çekilişi yarın (12 Şubat 2016) tarihinde, saat 13:00’de Karabük Gençlik Spor İl Müdürlüğü 2 bin 500 kapasiteli salonunda yapılacak.

426 adet 2+1 nitelikli konutun sahiplerini bulacağı Karabük Safranbolu Toki kura sonuçları, kura çekilişi sonrası emlakwebtv.com adresinde sizlerle olacak. Projede konut fiyatları 98 bin 700 TL olarak belirlendi. Kura çekilişi sonuçlarına göre hak sahibi olanlar yüzde 12 peşinat için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat için 240 ay vade ile konut sahibi olacak. Peşinatlar ise sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecek.

Karabük Safranbolu Toki Konutları kura çekilişi sonuçlarına göre hak sahibi olamayan emekli vatandaşlar ise başvuru bedellerini 17 Şubat 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası Karabük ilindeki bütün şubelerden geri alabilecek.

Kura sonucunda hak sahibi olanlar idarenin belirlediği tarihlerde Halk Bankası Karabük Şubesi’nde Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaklar. Hak sahibi olup sözleşme imzalayan emekli vatandaşların konutlarında borçları bitene kadar ikamet şartı aranacak ve aynı şekilde borçları bitene kadar konutlarını devredemeyecekler.

Karabük Safranbolu Toki Emekli Konutları kura çekilişi sonuçlarına çekiliş tamamlandıktan sonra emlakwebtv.com adresinden ulaşabilirsiniz.