Karaman Kırbağı Toki kura sonuçları açıklandı

Toki'nin emeklilere özel hayata geçirdiği projelerden olan Karaman Kırbağı Toki kura sonuçları açıklandı

Karaman Kırbağı Toki kura sonuçları açıklandı

Karaman Kırbağı Toki kura çekilişi bugün saat 10:00'da Karaman Belediyesi Yunus Emre Konferans Salonu'nda gerçekleşti. 400 adet konutun sahiplerini bulduğu Karaman Kırbağı Toki kura sonuçlarına aşağıdaki dosya linkinden ulaşabilirsiniz. 

Karaman Kırbağı Toki Kura sonuçları

 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

 

2+1 nitelikli 75 metrekare olan 400 adet konutun satılacağı Karaman Kırbağı Toki Emekli Konutları'nda fiyatlar 87 bin TL olarak belirlendi. Konut sahibi olacaklar yüzde 12 peşinat ile 180 ay ayda 425 TL taksit ile, yüzde 20 peşinat ile 240 ay ayda 290 TL taksitle ev sahibi olabilecekler. 

Karaman Kırbağı Toki kura sonuçlarına göre hak sahibi olamayan vatandaşlar 8 Şubat 2016 tarihinden itibaren başvuru bedellerini Halk Bankası yetkili şubelerinden geri alabilecekler. Toki Karaman Kırbağı kura sonuçlarına göre hak sahibi olan vatandaşlar ise idarenin belirleyeceği tarihte ilgili banka şubelerinde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. Peşinatlar ise sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecek. 

Emekli grubu projelerinin tamamında olduğu gibi Karaman Kırbağı Toki kura sonuçlarına göre hak sahibi olup sözleşme imzalayan vatandaşlar borçları bitene kadar konutlarını devredemeyecekler.