Kartal Fera Life Uğurmumcu!

Kartal Fera Life fiyatları metrekare bazında ortalama 4 bin 500 TL'den başlıyor. Teslimlerin yıl sonu yapılması planlanıyor

Kartal Fera Life Uğurmumcu!

Şimşek Bisküvi, Gül İnşaat ve Esse Yapı ortaklığı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal Uğurmumcu Mahallesi'nde inşa edilen Fera Life'ta teslimlerin 2016 yılının son çeyreğinde yapılması bekleniyor. Projede konut ve ticari birimlere yer veriliyor. 

5.kattan itibaren deniz manzarasına hakim olan Kartal Fera Life Uğurmumcu, 120 milyon liralık yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Arsa büyüklüğü 25 bin metrekare olan proje, 94 adet daire ile 32 adet ticari birimden meydana geliyor. 

Kartal Fera Life Uğurmumcu daire fiyatları metrekare bazında ortalama 4 bin 500 TL'den başlıyor, 5 bin 500 TL'ye kadar çıkabiliyor. Projeden tamamı peşin ya da banka kredili ödeme ile daire satın alınabiliyor. 

Her daireye 3 metrekarelik depo alanı ayrılan Kartal Fera Life Uğurmumcu'da 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçenekleri bulunuyor. 3 bin 460 metrekarelik kısmı peyzaj alanına ayrılan projede rezidans bloklarının alt kısmı çarşı konseptinde. 

E5 karayoluna yakın mesafede olan Kartal Fera Life Uğurmumcu'nun sosyal ayrıcalıları içerisinde;  açık yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı ve açık otopark, geniş peyzaj alanları, dinlenme alanları ve çocuk oyun parkı mevcut. 

Firma Bilgisi: Şimşek Bisküvi, Gül İnşaat ve Esse Yapı
Proje Bilgisi: Fera Life Kartal