Kendini finanse yatırım: Mebuskent

Mebuskent'te "Sıfır faizle 120 ay vade" kampanyası sürüyor. Mebuskent'te fiyatlar 153 bin, taksitler ise 765 TL'den başlıyor

Kendini finanse yatırım: Mebuskent

 "Sıfır faizle 120 ay vade" kampanyasının devam ettiği Mebuskent'te fiyatlar 153 bin, taksitler ise 765 TL'den başlıyor. Kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunan projenin kendini finanse eden bir yatırım niteliği taşıdığını söyleyen Aymor Grup Yönetim Kurlu Üyesi Kürşat Ayhan:

"765 TL taksitle alacağınız 2+1 daireyi içini dayayıp döşeyip önümüzdeki sene kiraya verin kendi kendini ödesin…”  dedi. 

Şehir içinde koca bir şehir ve Mebuskent
Batıkent Çakırlar Bölgesinde, 388 dönümlük bir arazide yapımı süren Mebuskent, her toplumsal kesimden ailenin ihtiyacını karşılayacak seçenekler sunuyor. 2+1'den 4+1'e kadar değişen daire tipleri ve bahçeli villa seçenekleri içeren Mebuskent, 332 villa ve 10 bloktan meydana geliyor. "Şehir içinde koca bir şehir" sloganıyla satışa sunulan Mebuskent'te, ayda 765 bin TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olma şansı sunan "Sıfır faiz, 120 ay vade" kampanyası da devam ediyor. 

Kendini finanse yatırım: Mebuskent

Kendini finanse eden yatırım
Projeyi hayata geçiren Aymor Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, peşinat tutarının iki taksitte ödenmesine olanak veren kampanya ile 153 bin TL'den başlayan fiyatlarla konut sahibi olma fırsatı tanıdıklarını belirterek:

"2+1 dairemizin liste fiyatı 153 bin TL. 120 ay sıfır faiz kampanyamız devam ediyor. Belli bir peşinat alıyoruz, kalanını Haziran 2016’ya atıyoruz. Geri kalan ödemeye de herhangi bir faiz farkı eklenmeden 120 aya bölüyoruz. Böylece bu dairemiz aylık 765 bin TL’den başlayan taksitlerle satışa çıkmış oluyor...." dedi. 

Mebuskent'te yaşam 2016'da başlıyor
Mart 2013 tarihinde inşaatına başlanan ve 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Mebuskent tamamlandığında 4-5 bin kişilik bir nüfus barındıracak. Şehrin gürültüsü ve kirliliğinden uzak yeşile yatırım yapan bir proje konseptine sahip Mebuskent'te toplam 23 bin ağaç bulunacak. Projede ayrıca 13 bin 650 metrekarelik golf sahası, 5 bin metrekarelik AVM ve 2 bin metrekarelik spor kompleksi yer alaca.

Firma Bilgisi: Aymor Grup
Proje Bilgisi: Mebuskent