Konya Meram Toki kura sonuçları

Konya Meram Toki kuraları açıklandı. Konya Meram Toki konutları için kura çekilişi bugün yapıldı. Toki Konya Meram kura sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz

Konya Meram Toki kura sonuçları

Konya Meram Toki Emekli Konutları kuraları bugün çekildi. Saat 10:00'da gerçekleşecek olan kura çekilişi Konya Büyükşehir Belediyesi Mevlana Kültür Merkezi'nde yapıldı. 

Toki Konya Meram Emekli Konutları kura sonuçlarına aşağıdaki dosya linkinden ulaşabilirsiniz. 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

2+1 tipinde 499 adet konut için başvurular 30 Aralık 2015 tarihinde sona ermişti. Bugün gerçekleşecek olan Konya Meram Toki Konutları kura çekilişi sonucunda hak sahibi olanlar yüzde 12 peşinat ile 180 ay vade, yüzde 20 peşinat ile 240 ay vade ile ev sahibi olacak. 

Toki Konya Meram Emekli Konutları projesinde konut fiyatları 87 bin 600 TL olarak belirlendi. Projede konut sahibi olmaya hak kazananlar 180 ay vade ile ayda 428 TL, 240 ay vade ile ayda 292 TL taksit ödemesi yapacak. 

 

Konya Meram Toki kura sonuçları

 

Konya Meram Toki kura sonuçlarına göre hak sahibi olamayanlar ise 5 Şubat 2016 tarihinden itibaren başvuru bedellerini Halk Bankası'nın Konya İlindeki bütün şubelerinden geri alabilecekler. 

Emekli grubu projelerinin tamamında olduğu gibi Konya Meram Toki kura sonuçlarına göre hak sahibi olup sözleşme imzalayan vatandaşlar borçları bitene kadar konutlarını devredemeyecekler. Toki Konya Meram kura sonuçlarınısaat 10:00'dan itibaren emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.