Köy projesinde fırsat dönemi

Siyahkalem A.Ş.'nin Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ettiği Köy Projesi'nde 1 Kasım'da başlayan 120 ay vadeli satış kampanyası 30 Kasım'a kadar devam edecek

Köy projesinde fırsat dönemi

Siyahkalem tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Köy projesinde fırsat dönemi devam ediyor. Firma 1 Kasım-30 Kasım tarihleri arasında projeye özel oranlarda 120 aya kadar vadeli satış olanağı sunuyor. 467 bin metrekarelik alan üzerinde ve bin 167 konuttan oluşan Köy projesinde ayrıca 15 bin metrekarelik bir çarşı da bulunuyor. Projede ayrıca sosyal donatı alanlarının yanı sıra, anaokulu, ilkokul, lise, sağlık merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları, kapalı spor salonları, basketbol sahaları ve 3.5 kilometrelik yürüyüş ve koşu parkuru yer alıyor. 

Köy projesinde büyük kampanya
Kampanyadan yararlanmak isteyenler için anlaşmalı banka ve finans kuruluşları tarafından 60 ay vadede yüzde 0.38, 120 ay vadede ise yüzde 0.75'lik oranlarla avantajlı konut kredisi imkanı sunuluyor. 

Köy projesinde fırsat dönemi

Köy projesinde  teslimler 2017'nin ilk yarısında
Satışa çıktığı günden bu yana konutlarının yüzde 60'ının satışının tamamlandığı projede teslimatların 2017 yılının ilk yarısında başlaması bekleniyor. Emlak Konut GYO Güvencesiyle Siyahkalem Mühendislik A.Ş. tarafından hayata geçirilen projesi, İngiliz mimari grup Hopkins Architects taraından tasarlandı. Boyutları 76 ila 212 metrekare arasında değişen 420 daire ile, 195-584 metrekare arasında değişen 584 çift dubleks konut ünitesinin yer aldığı Köy projesinde ayrıca 74 sıra ev, 68 ikiz villa ve 21 müstakil villa yer alıyor.

3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi yeni mega projelere oldukça yakın bir konumda yer alan Köy Projesi Maslak'a 20 dakika uzaklı 

Firma Bilgisi: siyahkalem a.ş.
Proje Bilgisi: köy projesi