Kurtköy Ofis Projeleri

İnşaat firmalarının yatırım için ilk tercihi olan Kurtköy, İstanbgul'un en hızlı gelişen bölgelerinin başında geliyor

Kurtköy Ofis Projeleri

İnşaat firmalarının yatırım için ilk tercihi olan Kurtköy, İstanbgul'un en hızlı gelişen bölgelerinin başında geliyor. Sahiba Gökçen Havalimanı, Teknopark, Viaport AVM, TEM ve E-5'e olan yakınlığı ile yatırımcıların ve firmaların tercihi olan Kurtköy bölgesinde nüfus yoğunluğunun önümüzdeki yıllarda artması bekleniyor. Bölgede ihtiyaç duyulan kurtköy ofis projelerine ise inşaat firmaları vevap veriyor. İşte o projeler...

Kurtköy Ofis Projeleri

Star Port Residence

Kurtköy Ofis Projeleri


Paşhan İnşaat tarafından hayata geçirilen Star Port Residence projesi 237 adet ofisten meydana geliyor. 5 bin 308 metrekare alan üzerinde yükselen Star Port Residence satılık daire alanları 54 metrekare ile 228 metrekare arasında değişiyor. Star Port Residence teslimlerinin Haziran 2016'da yapılması planlanıyor. Açık otopark, açılır kapanır yüzme havuzu, Türk hamamı, kapalı otopark, fitness merkezi, kameralı güvenlik, restoran, güneşlenme terası ve güvenlik gibi özelliklerin yer aldığı Star Port Residence dairelerinde ankastre ürünler, teras ve hilton lavabo gibi özellikleri bulunuyor. Star Port Residence fiyatları 320 bin lira ile 475 bin lira arasında değişiyor. Projede yüzde 30 peşinat ile 24 ay ade farksız taksit fırsatı sunuluyor. Zemin+9 kattan oluşan proje T şeklinde yükseliyor. Projede 237 adet ofisin yanı sıra 14 dükkan yer alıyor. 

Kurtköy Ofis Projeleri

Kurtköy Ofis Projeleri

Kurtköy Ofis Projeleri

Star Port Residence Projesi detayları

Esas Aeropark 

Kurtköy Ofis Projeleri


Esas Holding Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Esas Aeropark 15 bin 744 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Esas Aeropark projesi toplam 242 adet ofis ve daireden meydana geliyor. 1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Esas Aeropark projesi alanları 71 metrekare ile 147 metrekare arasında değişiyor. Güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi alanların yer aldığı Esas Aeropark projesi dairelerinde ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor. Esas Aeropark fiyatları ise 200 bin dolar ile 400 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projede 8 katlı 2 bloktan meydana geliyor. 200 adet ofis ve 42 adet konutun yer aldığo projedeki ofislerin kiraları metrekaresi 8 ila 10 dolar arasında değişiyor. 

Kurtköy Ofis Projeleri

Kurtköy Ofis Projeleri

Kurtköy Ofis Projeleri

Esas Aeropark Projesi detayları