Kuzu Grup'tan Cityscape'de dev satış

Kuzu Grup Cityscape Turkey'de 24 milyon dolarlık satış anlaşmasına imza attı

Kuzu Grup'tan Cityscape'de dev satış

Dünyanın en önemli gayrimenkul etkinliklerinden biri olan Cityscape'nin Türkiye ayağına SeaPearl projesi ile katılan Kuzu Grup, üç günlük fuar süresince 24 milyon dolarlık satışa imza etti. 

Kuzu Grup'tan dev satış
Fuarın ilk gününde toplam 6 daire ile 24 milyon dolarlık satışa imza attıklarını söyleyen Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, Türk inşaat sektörünün her yıl yakından takip ettiği Cityscape etkinliğinin bu yıl Türkiye'de gerçekleşmesinden memnuniyet duyduklarını da söyledi. Kuzu:

"Kendi projemizin yanı sıra Türkiye ve İstanbul’un tanıtımı konusunda da önemli bir organizasyon olan Cityscape Turkey ile yabancı yatırımcı bu kez projeleri yerinde görme fırsatı yakalamış oldu" dedi. 

Cityscape Turkey'e İstanbul'un denize sıfır tek premium projesi SeaPearl Ataköy ile katılan Kuzu Grup'un Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, etkinliğin ülkeye gelen bireysel ve kurumsal yatırımcılar için önemli fırsatlar sunduğunu söyledi. Fuar süresince Körfez yatırımcısının taleplerini çok iyi analiz ettiklerini vurgulayan Kuzu:

"Geçmiş dönemlerde de Arap yatırımcılar ile çalıştık. Arap yatırımcılar deniz kenarlarını çok seviyorlar, gayrimenkul yatırımlarında da sahil şeridi ve havaalanı yakınlarını tercih ediyorlar..." ifadelerini kullandı. 

 

Kuzu Grup'tan Cityscape'de dev satış

 

Firma Bilgisi: Kuzu Grup
Proje Bilgisi: Sea Pearl Ataköy