La Marin Kartal'da yükseliyor

Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat güvencesi ile hayat bulan La Marin Kartal'da yükseliyor

La Marin Kartal'da yükseliyor

Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat güvencesi ile hayat bulan La Marin Kartal'da yükseliyor. Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlandığı Kartal'da hayata geçirilecek olan La Marin projesi sahile 75 metrekare mesafede yer alıyor. 

Tago Mimarlık imzası taşıyan projenin bölgedeki örnek kentsel dönüşüm projelerinden biri olması bekleniyor. Adalar ve deniz manzarasının hakim olduğu bir konumda yer alan projede ön talep süreci başladı. 

La Marin Kartal fiyatları, ödeme seçenekleri ve detayları henüz belirlenmedi. Proje ile ilgili detayların önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 

8 bin 200 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan La Marin Kartal projesinin 2018 yılında tamamlanıp teslim edilmesi planlanıyor. La Marin Kartal Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat ortaklığı ile hayat buluyor. 

Projenin sakinlerine sunacağı olanaklar arasında ise açık yüzme havuzu, adalar manzarası, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, sauna, yürüyüş parkuru, fitness merkezi ve Türk hamamı bulunıyor.

La Marin Kartal ön talep süreci ise devam ediyor. Proje ile ilgili bilgi almak isteyenler ya da avantajlardan yararlanmak isteyenler projenin internet adresinden ön talep formu doldurabilirler. 

La Marin Kartal nerede? 

Kartal'da sahile 75 metre mesafede yer alan La Marin Kartal projesi toplu taşımaya yürüme mesafesinde, sahil yoluna 75 metre mesafede, İDO Kartal'a ise 1,5 kilometre mesafede yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat
Proje Bilgisi: La Marin Kartal