Lima Vadi Ankara'da yükseliyor

Lima Yapı'nın şehir ve göl manzarasına sahip yeni projesi Lima Vadi Ankara Çankaya'da yükseliyor

Lima Vadi Ankara'da yükseliyor

Lima Yapı'nın şehir ve göl manzarasına sahip yeni projesi Lima Vadi Ankara Çankaya'da yükseliyor. Caddeye yakın bir konumda yer alan proje Çankaya Birlik Mahallesi'nde hayat buluyor. 

8 bin 48 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Lima Vadi projesinde 3 blokta 150 konut bulunuyor. 11, 12 ve 13 katlı bloklardan meydana gelen Ankara Lima Vadi'de 1+1'den 4+1'e kadar farklı tiplerde büyüklükleri 30 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen daireler bulunuyor. 

Zengin sosyal donatılar 

Lima Vadi projesinin sakinlerine sunduğu sosyal alanlar arasında; açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, sauna ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Projenin dairelerinde ise ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası yer alıyor. 

Lima Vadi Ankara'da yükseliyor

Lima Vadi fiyatları 

Lansmana özel peşin ödemelerde indirim uygulanan Lima Vadi fiyatları ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Proje tamamlandığında kiralık daire fiyatlarının ise 2 bin liradan başlaması bekleniyor. Ankara Lima Vadi teslimlerinin ise 2018 yılı sonunda yapılması planlanıyor. 

Lima Vadi nerede? 

Ankara Çankaya Birlik Mahallesi'nde yükselen Lima Vadi projesi caddeye yakın bir konumda yer alıyor. Şehir ve göl manzarasına sahip plan projeye toplu taşıma ile kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. 

Firma Bilgisi: Lima Yapı
Proje Bilgisi: Lima Vadi