Londra'nın lüks konut projeleri Türkiye'de tanıtıldı

İngiltere'nin lüks konut üreticisi Residantial by Land Securities, Londra'daki yeni lüks konut projelerini Türkiye'de tanıttı

Londra'nın lüks konut projeleri Türkiye'de tanıtıldı

İngiltere'nin en önemli konut geliştirici firmalarından biri olan Residantial by Land Securities, Londra'da hayata geçireceği konut ve penthouse dairelerini Türkiyeli yatırımcılara tanıttı. Firma tarafından hayata geçirilen Kings Gate Londra'nın ikonik ve kültürel simgelerini barındıran bir proje olma özelliği taşıyor.

Kings Gate projesi
Londra'nın son dönemde en popüler merkezlerinden biri olan ve tarihi özellikleriyle de dikkat çeken Victoria bölgesinde yükselen Kings Gate, bünyesinde 100 konutu barındırıyor. Giriş ve birinci katlarında, dünyaca ünlü şef Jamie Oliver'a ait Jamie's Italian restoranının bulunduğu Kings Gate, yüksek kaliteli yerleşim anlayışını Victoria bölgesinin yeni rejenerasyon alanı olan Victoria Street,SW17de başarılı bir biçimde hayata geçiriyor.

Londra'nın lüks konut projeleri Türkiye'de tanıtıldı

Buckingham Sarayı'ndan ilham alındı
Mimar Patrick Lynch'in, yakınlarda bulunan Buckingham Sarayı ve Houses of Parliament'ten ilham alarak inşa ettiği Kings Gate penthouseları, yerden tavana uzanan camları ile gün ışığının yoğun olarak yaşam alanlarına girmesine olanak tanıyor. Proje, teras bahçelerine çıkmak isteyenler için de Georgian tarzi merdivenlerden yararlanma olanağı tanıyor.

The Nova Building
Land Securities tarafından inşa edilen bir diğer proje olan The Nova Building de rejenerasyonuna 2.2 milyar pound harcanan tarihi Buckingham Palace Road üzerinde konumlanıyor. 2.2 hektarı aşkın inşaat alanında 83 bin metrekarenin üzerinde A sınıfı ofis, perakende alanı, restoran ve konut içeren proje, Londra'nın yeni simgelerinden biri olma potansiyeli taşıyor.

Firma Bilgisi: Residantial by Land Securities
Proje Bilgisi: kings gate