Maltepe'yi dünya merkezi yapacak M'EXPO'ya büyük destek

Maltepe'yi dünyanın en önemli fuar ve kültür organizasyon merkezlerinden biri haline getirecek M'EXPO projesi için başlatılan imza kampanyasına ilgi büyük bir hızla büyüyor

Maltepe'yi dünya merkezi yapacak M'EXPO'ya büyük destek

Maltepe'yi dünyanın en büyük iş ve kültür merkezlerinden biri haline getirmeyi amaçlayan M'EXPO imza kampanyasına verilen destek her geçen gün artıyor.Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın girişimleriyle start alan M'EXPO'nun, 20 bin kişilik istihdam potansiyeliyle bölge ekonomisine de büyük bir katkı sunması bekleniyor.

M'EXPO imza kampanyasına katılmak için tıklayın...

M'EXPO'nun dev potansiyeli
Maltepe'yi, Türkiye'nin dünyaya açılan kapılarından biri haline getirecek ve ekonomiye sunacağı katkı ile binlerce ailenin yüzünü güldürecek M'EXPO projesi için açılan imza kampanyası sürüyor. İmza kampanyasını başlatan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, M'EXPO'nun çekeceği marka üreticilerinin yaratacağı katma değer ile yalnızca Maltepelilerin değil bölge esnafının da önemli bir kazanç olanağına kavuşacağını söyledi. Kılı, 20 bin kişiye iş olanağı sağlayacak M'EXPO projesinin, Türkiye için bir gurur kaynağı olacağının da altını çizerek, vatandaşları projeye destek olmak için imza vermeye davet etti. 

Maltepe'yi dünya merkezi yapacak M'EXPO'ya büyük destek

Maltepe 500 bin imzaya koşuyor
Başkan Kılıç, Change.org üzerinden yürütülen imza kampanyasında hedefin 500 bin imza olduğunu açıklamıştı. Sabiha Gökçen Havalimanı, TEM Otoyolu-E-5 Karayolu, Denizyolu, Demiryolu Hattı ve raylı sistemler aracılığıyla geniş bir ulaşım ağının merkezinde yer alacak M'EXPO'nun 20 bin kişiye istihdam sağlaması bekleniyor. Kampanyaya bugüne dek verilen destek sayısı bin 500'e yaklaştı.