Merkez Zekeriyaköy ev fiyatları!

Daire teslimlerinin hemen yapıldığı Merkez Zekeriyaköy ev fiyatları metrekare bazında 6 bin TL'den başlıyor

Merkez Zekeriyaköy ev fiyatları!

Ortadoğu Group tarafından İstanbul Avrupa Yakası'nın Sarıyer ilçesine bağlı Zekeriyaköy semtinde inşa edilen Merkez Zekeriyaköy'de yaşam başladı, daire teslimleri hemen yapılıyor. Projede kalan son dairelerin ise satışı devam ediyor. 

Merkez Zekeriyaköy ev fiyatları metrekare bazında 2+1 çatı dubleksi daireler için 6 bin TL'den ve 3+1 bahçe dubleksi daireler için ise 7 bin 800 TL'den başlıyor. Yüzde 1 KDV fırsatı sunulan projeden yüzde 15 oranında peşinat verilerek daire satın alınabiliyor. 

Zekeriyaköy çarşısına 700 metre yürüme mesafesinde olan Merkez Zekeriyaköy; Kilyos'a 5 kilometre mesafede konumlanıyor. Projenin yüzde 83'lük kısmı ise yeşil ve peyzaj alanı olarak değerlendiriliyor. 

28 blok halinde yükselen Ortadoğu Merkez Zekeriyaköy, 25 bin 360 metrekarelik arsa alanı üzerinde yer alıyor. Projede 50 adet çatı dubleksi daire, 50 adet bahçe dubleksi daire ve 6 adet tripleks ikiz villa bulunuyor.  

Sarıyer Merkez Zekeriyaköy projesinin alıcılarına sunduğu sosyal donatılar içerisinde; yüzme havuzları, mini golf sahası, tenis kortu, fitness alanları, sauna, pilates salonu, dinlenme alanları, bilardo salonu, çiçek bahçeleri ve daha bir çok ayrıcalık mevcut. 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Merkez Zekeriyaköy