Merkez Zekeriyaköy'de yeni yıl fırsatı

Ortadoğu Grup, Merkez Zekeriyaköy projesinde yeni yıla özel bir kampanya hazırladı. Kampanya ile birlikte yüzde 15'lik peşinatı ödeyen yatırımcıya, borcun geri kalan kısmını ise firma bünyesindeki uygun planlarla ödeme şansı sunuluyor.

Merkez Zekeriyaköy'de yeni yıl fırsatı

Ortadoğu Grup, Zekeriyaköy'de inşa ettiği Merkez Zekeriyaköy projesine yatırım yapmak isteyenler için özel bir fırsat hazırladı. Yüzde 15 peşinatla oturuma hazır ev sahibi olma imkanı sunan Ortadoğu Grup, yüzde 1 KD avantajını ise sürdürüyor.

Merkez Zekeriyaköy'de "yeni yıl" fırsatı
Ortadoğu Grup tarafından inşa edilen Merkez Zekeriyaköy projesinde yeni yıla özel bir kampanya hazırlandı. Kampanya kapsamında daire fiyatının yüzde 15'ini ödeyen yatırımcıya ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Borcun geri kalan kısmı ise firma bünyesinde hazırlanan uygun vadelerle ödenebiliyor.  Ağırlıklı olarak çatı ve bahçe dubleksinden oluşan Merkez Zekeriyaköy projesinde toplam 106 konut yer alıyor. 

Merkez Zekeriyaköy projesi fiyatları
Merkez Zekeriyaköy projesinde 2+1 çatı dubleksi fiyatları 936 bin, 3+1 bahçe dubleksi daireler ise 1 milyon 549 bin TL'den başlıyor. 

Yapımı sürmekte olan Üçüncü Boğaz Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu ve Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli'ne oldukça yakın bir lokasyonda hayata geçirilen Merkez Zekeriyaköy projesinden Büyükdere Caddesi'ne 11, Maslak'a 15ve Mecidiyeköy'e ise 25 dakikada ulaşılabiliyor. 

Merkez Zekeriyaköy sosyal alanları
"Doğa içerisinde doğa" konseptiyle inşa edilen Merkez Zekeriyaköy projesinde Mini Golf Sahası, Açık Hava Fitness Alanları, Plates Salonu, Sauna, Bilardo odaları, süs havuzları açık ve kapalı yüzme havuzlarından oluşan geniş bir sosyal alan ağı bulunuyor. Çocukların kişisel ve sosyal gelişimine de yatırım yapılan projede, sağlayacak kış aylarına özel kapalı Çocuk Oyun Odası ile birlikte açık alanda Oyun Parkları, Çocuk Yüzme Havuzu ve Meyve Bahçeleri de yer alıyor

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Merkez Zekeriyaköy