Mesa Marmara fiyat listesi ve ödeme planı!

Anadolu Yakası'nda hayat bulan Mesa Marmara'nın avantajlı fiyat ve ödeme planlarıyla satışları devam ediyor

Mesa Marmara fiyat listesi ve ödeme planı!

Mesa Mesken Sanayi A.Ş. tarafından İstanbul Anadolu Yakası'nın Kartal bölgesinde inşa edilen Mesa Marmara, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim konumuyla dikkat çekiyor. Sahil şeridine yakın mesafede olan proje, ulaşım açısından da kolaylıklar sunuyor. 

Toplam 105 adet daireden meydana gelen Mesa Marmara Evleri'nde 2+1 dairelerin alanı 111 metrekare, 3+1 dairelerin alanı ise 122 metrekare olarak tasarlanıyor. 3 bin 900 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan projenin 2017 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanıyor.
 
Sahile yürüme mesafesinde olan Mesa Marmara Konutları; Kadıköy-Kartal Metrosu Yakacık Durağı’na 10 dakika, İDO Kartal İskelesi’ne 2 dakika, E-5 Karayolu’na 5 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 dakika, Bostancı – Bağdat Caddesi’ne ise sadece 10 dakika uzaklıkta. 

Mesa Marmara projesinin alıcılarına sunduğu sosyal donatılar içerisinde; açık yüzme havuzu, fitness merkezi, çocun oyun alanları, spor alanları, güvenlik hizmeti, geniş yeşil alanlar ve otopark alanları bulunuyor. 

Mesa Marmara fiyat listesi ve ödeme planı! 

2+1 tipindeki dairelerin satışı tamamlanan Mesa Marmara'da 3+1 dairelerin peşin fiyatı 1 milyon 181 bin 700 TL'den başlıyor. Ödeme planına göre, yüzde 30 peşinat veriliyor, bir yıl sonra yüzde 30 ve iki yıl sonra yüzde 30'luk iki ara ödeme yapılıyor, kalan tutar için ise vade yapılıyor. 

Buna göre, 3+1 tipinde bir daire satın almak için minimum 393 bin 900 TL'lik bir peşinat veriliyor. Bir yıl sonra ve iki yıl sonra olmak üzere 393 bin 900 TL'lik iki ara ödeme yapılıyor. Aylık taksit tutarları ise 5 bin 471 TL'den başlıyor. 

Firma Bilgisi: Mesa Mesken Sanayii A.ş.
Proje Bilgisi: Mesa Marmara Kartal