Moment İstanbul, lokasyonuyla bir adım önde

AC Yapı'nın Kartal'da hayata geçirdiği Moment İstanbul projesi, Kartal'ın girişinde yer alan lokasyon avantajıyla dikkat çekiyor

Moment İstanbul, lokasyonuyla bir adım önde

Kule biçimli mimarisi ve özgün bina tasarıma sahip Moment İstanbul projesi, Kartal'ın tam girişinde yer alan avantajlı lokasyonuyla da dikkat çekiyor. AC Yapı tarafından hayata geçirilen üçüncü konut projesi olma özelliği taşıyan Moment İstanbul, önemli konut avantajlarıyla büyük ilgi görüyor.

Moment İstanbul projesi ve konum avantajı
2017 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması hedeflenen Moment İstanbul projesi Soğanlık Metro istasyonunun hemen yanı başında konumlanıyor. M4 Kadıköy-Kartal Metro Hattı kullanımı ve metrobüs ve Marmaray gibi ulaşım ağlarına kolay erişilebilen bir noktada bulunan proje, aynı zamanda E-5 Karayolu'na olan doğrudan bağlantısıyla da dikkat çekiyor. Moment İstanbul ayrıca, Deniz otobüsü iskelesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na da dakikalarla ölçülen bir mesafede bulunuyor.

Moment İstanbul, lokasyonuyla bir adım önde

Cadde mağazacılığında yeni konsept
Moment İstanbul projesi ayrıca, bünyesinde yer alan ticari ünite, market ve kafe gibi günlük ihtiyaçların karşılanabileceği mağazalarıyla, sakinlerinin şehrin stresini yaşamadan ihtiyaçlarını karşılayabilmelerine de olanak tanıyor. Dikdörtgen biçimde inşa edilen daire formlarıyla birlikte kayıp alanlar da ortadan kalkarken, 2.95 metrelik tavan yüksekliği ile de ferah bir yaşam alanı oluşturuluyor. Proje, panoramik cam cephesi ve Adalar Manzaralarıyla da dikkat çekiyor.