Mon Reve Eyüp nerede?

: İstanbul Avrupa Yakasında yer alan ve 5 bin 500 metrekare alan üzerine Mes Şirketler Grubu ile Birlik İnşaat tarafından hayata geçirilen Mon Reve Eyüp’te yer alıyor

Mon Reve Eyüp nerede?

Mon Reve Eyüp nerede? Sorusuna cevap vermeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Mes Şirketler Grubu ile Birlik İnşaat tarafından hayata geçirilen Men Reve Eyüp projesi 5 bin 500 metrekare alan üzerinde yer alıyor.

116 adet dairenin yer aldığı Mon Reve Eyüp projesinde 2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunuyor. Mon Reve Eyüp satılık daire büyüklükleri 138 metrekare ile 536 metrekare arasında değişiyor. Mon Reve Eyüp satılık daire sahiplerine buhar odası, sauna, hamam, yüzme havuzları, fitness salonu ve otopark gibi imkanlar sunuyor.

Mon Reve Eyüp fiyatları ve ödeme planı
Mon Reve Eyüp fiyatları ise 619 bin TL'den başlıyor. Mon Reve Eyüp ödeme planı kapsamında da birçok imkan bulunuyor. Mon Reve Eyüp projesinden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanılabiliyor veya bir miktar peşinat verildiği durumda firma bünyesinde 36 aya kadar vade imkanı sunuluyor.

Mon Reve Eyüp nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan ve 5 bin 500 metrekare alan üzerine Mes Şirketler Grubu ile Birlik İnşaat tarafından hayata geçirilen Mon Reve Eyüp'te yer alıyor. Atatürk Havaalanı'na 12 kilometre, Eyüp Sultan Camii'ne 1.6 kilometre, Forum İstanbul'a 1.5 kilometre mesafede konumlandırılıyor.

Mon Reve Eyüp adres bilgileri: Yenidoğan Mah. Ferhatpaşa Caddesi No:14/43 Bayrampaşa/İstanbul

Mon Reve Eyüp iletişim bilgileri
Telefon : 0212 501 76 76 – 77
Web : http://www.monreveeyup.com/
E-mail : info@monreveeyup.com

"Mon Reve Eyüp nerede?" Başlıklı Haberin Galerisi

Mon Reve Eyüp nerede?

Mon Reve Eyüp nerede?

Mon Reve Eyüp nerede?

Mon Reve Eyüp nerede?

Proje Bilgisi: Mon Reve Eyüp