Muhteşem Yeni Yüzyıl'da satışlar başladı

İstanbul Fikirtepe'de Ceylan İnşaat tarafından inşa edilen Muhteşem Yeni Yüzyıl'da satışlar başladı

Muhteşem Yeni Yüzyıl'da satışlar başladı

İstanbul Fikirtepe'de Ceylan İnşaat tarafından inşa edilen Muhteşem Yeni Yüzyıl'da satışlar başladı. 192 adet daire ve ofisten meydana gelen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları 5 bin 760 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor.

Butik konsepti ile dikkat çeken Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları, Fenerbahçe Stadı'na oldukça yakın. Proje aynı zamanda Kalamış Marina, Moda ve Bağdat Caddesi'ne yürüme mesafesinde inşa ediliyor.

Muhteşem Yeni Yüzyıl fiyatları 534 bin lira ile 1 milyon lira arasında değişiyor. 14. kattan itibaren deniz manzarasına hakim olan Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'ndan daire sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. 

24 katlı tek bloktan oluşan Muhteşem Yeni Yüzyıl, dairelerin yanı sıra 6 adet ticari alan ve 9 ofisten oluşuyor. Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'nda daire alanları ise 91 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiyor. Muhteşem Yeni Yüzyıl dairelerinde balkon, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor.

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'ndan daire sahibi olmak isteyenler basketbol sahası, çocuk yüzme havuzu, fitness, futbol sahası, açık yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna, kameralı güvenlik, yürüyüş parkuru, Türk hamamı, voleybol sahası, tenis kortu, spa ve deniz manzarası gibi sosyal donatılardan faydalanabiliyor. 

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları iletişim bilgileri
Adres : Eğitim Mahallesi Kasrı Ali Caddesi No: 39 Fikirtepe, Göztepe, Kadıköy - İstanbul 
Telefon numarası : 0216 551 79 34 
Web adresi : www.muhtesemyyk.com

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları