NEF Ataköy 22 fiyat bilgileri

NEF Ataköy 22 fiyatları 240 bin TL'den başlıyor ve ödeme planında da kolaylıklar sağlıyor

NEF Ataköy 22 fiyat bilgileri

25 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen NEF Ataköy 22 projesi 18 katlı konut ve ofis bloğundan meydana geliyor. NEF Ataköy 22 konumu ve özellikleriyle dikkat çekiyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelere yer verilen NEF Ataköy 22 satılık daire büyüklükleri de 45 metrekare ile 282 metrekare arasında değişiyor. Fold Office sisteminin olduğu NEF Ataköy 22 konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. NEF Ataköy 22 projesi özellikleri arasında toplantı odası, video konferans odası, oditoryum, eğitim odası, servis odası, sergi alanları, hobi odası, kişisel gelişim stüdyosu, spor salonu, basketbol salonu, squash kortu, özel eşya odası, parti odası, happy-hour terası, kafe, copy center ve ilkyardım odaları bulunuyor.

Nef Ataköy 22 fiyatları
Nef Ataköy 22’de fiyatlar 240 bin TL’den başlıyor. Projede 45 ile 234 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yanı sıra mağazalar yer alıyor.

Nef Ataköy 22 nerede konumlanıyor?
Nef Ataköy 22, İstanbul Avrupa Yakası Ataköy’de hayata geçiriliyor. İstanbul’un en işlek ulaşım aksı olan E5’in hemen yanında yer alan Nef Ataköy 22’nin hemen önünde günde 1 milyondan fazla kişinin kullandığı metrobüs ve metro durakları yer alıyor. Nef Ataköy 22, Bakırköy deniz Otobüsü İskelesi ve Marina’ya 2,5 km uzaklıkta, Atatürk Havaalanına 1,5 km ya da 2 metro durağı uzaklıkta olmasıyla heryere ulaşım kolaylığı sağlıyor. İhalesi yapılmış yeni Ataköy-İkitelli metrosunun bir durağı da projenin hemen yanında yer alacak. Olimpiyat Köyü’ne ve 3. Havaalanına bağlanacak olan bu metro hattına Anadolu Yakası’ndan Marmaray, Avrupa Yakası2ndan ise metro ve metrobüs ile ulaşmak için aktarma durağı ve geçiş yolu da Nef Ataköy 22 olacak.

Nef Ataköy 22, Kültür Üniversitesi’nin hemen yanında, Dünya Ticaret Merkezi ve CNR Expo Fuarı2na 500 metre, Sinan Erdem Spor Tesisi’ne 900 metre ve Bakırköy Adliyesi’ne 3 km mesafede yer alıyor. Nef Ataköy 22’ye yakın otel ve AVM’leri sıralarsak; WOW, Polat Renaissance, Shraton ve Ramada gibi oteller, Airport Avm, Ataköy Galeria, Bakırköy Marmara Forum bunlardan öne çıkanlar olarak sıralanıyor. Nef Ataköy 22 projesinin mimari danışmanlığını dünyanın önde gelen mimarlık firmalarından HOK yapıyor. Rezidans kuleler, mimari prefabrik paneller ve şerit pencerelerin yer aldığı projede, ofis binalarının shingle tarzı, kontrast yaratırken her alanda kullanılan yeşillikler projede en önemli öğelerden biri olarak görülüyor.

Nef Ataköy 22 iletişim bilgileri
Nef Ataköy 22 Satış Ofisi: Ataköy 7.8.9.10.Kısım Mah. Çobançeşme E5 Yanyol Cad. İstanbul
Telefon:444 9 633

Firma Bilgisi: Nef
Proje Bilgisi: Nef Ataköy