Nidakule Ataşehir'de 21 dükkan ihaleye çıkıyor

Tahincioğlu Gayrimenkul'ün Ataşehir'de inşa ettiği Nidakule Ataşehir'de 21 dükkan ihaleye çıkıyor

Nidakule Ataşehir'de 21 dükkan ihaleye çıkıyor

Tahincioğlu Gayrimenkul'ün Ataşehir'de inşa ettiği Nidakule Ataşehir'de 21 dükkan ihaleye çıkıyor. Emlak konut güvencesi ile ihaleye çıkacak olan dükkanlar için son başvuru tarihi 18 Aralık 2015. Tahincioğlu Nidakule Ataşehir dükkanları ihalesi 19 Aralık 2015 tarihinde saat 11.00'de Nidakule Ataşehir satış ofisinde gerçekleşecek. 

A plus ofisler
A plus ofis projesi olarak yükselen Nidakule Ataşehir toplam 190 adet ofisten meydana geliyor. Ataşehir'de yer alan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin yanında yükselen proje yatırım için oldukça avantajlı bir bölgede yer alıyor. 13 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Nidakule Ataşehir projesinde ofis büyüklükleri 135 metrekare ile 735 metrekare arasında değişiyor. 

Haziran 2016'da teslim edilmesi planlanan Nidakule Ataşehir özellikleri arasında; fitness merkezi, kapalı otopark, güvenlik ve kameralı güvenlik bulunuyor. Projenin ofislerinde ise akıllı ev sistemleri, merkezi ısıtma, merkezi klima ve rezidans hizmetleri yer alıyor. 

 

Nidakule Ataşehir'de 21 dükkan ihaleye çıkıyor

 

Nidakule Ataşehir'de ofislerin metrekare birim kiralarının 25 dolardan başlaması bekleniyor. En düşük ofis fiyatının 1 milyon 456 bin lira olması beklenirken en yüksek ofis fiyatının ise 5 milyon 141 bin lira olması bekleniyor. Projede peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim yapılıyor. 

İhale 19 Aralık'ta
Projede bulunan 21 adet dükkanın ihalesi ise Emlak Konut GYO güvencesi ile gerçekleşecek. 18 Aralık 2015 son başvuru tarihi olan Nidakule Ataşehir 21 adet dükkanın ihale tarihi ise 19 Aralık 2015. İhale, Nidakule Ataşehir projesinin satış ofisinde gerçekleşecek. 

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Nidakule Ataşehir