Nidapark Beşiktaş’ta son gün 31 Ocak

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Beşiktaş’ta hayata geçirilen Nidapark Beşiktaş projesinde yüzde 5'lik fiyat avatajı için son gün 31 Ocak

Nidapark Beşiktaş’ta son gün 31 Ocak

30 Ocak 2014 / emlakwebtv
Ofis projeleri geliştirme alanında yaptığı yatırımlar ve projeleriyle dikkat çeken Tahincioğlu Gayrimenkul, hayata geçirdiği Nidapark Beşiktaş'la İstanbul’un kültürel ve tarihi dokusu ile sıcak mahalle atmosferini birleştiriyor. Beşiktaş’ta lüks ve konforu bir arada sunacak, toplamda 7.250 m2 inşaat alanına sahip Nidapark Beşiktaş projesinin Haziran 2015’te teslim edilmesi öngörülüyor. Bahçe ve giriş ile birlikte 5 kat olarak projelendirilen Nidapark Beşiktaş’ta, 36 m2 ile 79 m2 arasında değişen stüdyo, 64 m2 ile 78 m2 arasında değişen 1+1 ve 108 m2 ile 145 m2 arasında değişen 2+1 olmak üzere toplam 58 rezidans ünitesi bulunuyor. Ayrıca Nidapark Beşiktaş projesinde yüzde 5'lik fiyat avatajı için son gün 31 Ocak.

Nidapark Beşiktaş projesinde donatılar
Nidapark Beşiktaş sosyal yaşama dair birçok ihtiyacı karşılayacak. Nidapark Beşiktaş, açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, fitness salonu, barbekü ve lounge alanları gibi sosyal yaşam alanları ile birlikte konfor ve huzur dolu bir alan sunuyor.

Tahincioğlu: “Uluslararası standartlara uygun projeler hayata geçirdik”
Tahincioğlu Holding iştiraki Tahincioğlu Gayrimenkul markası altında bu güne kadar uluslararası standartlara uygun, lüks ve konforu birleştiren ofis projelerini hayata geçirdiklerini söyleyen Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioncioğlu, ‘‘Bugüne kadar ağırlıklı olarak ofis ve perakende projelerinin yanı sıra konut projeleri ve birinci sınıf otellerin inşa ve geliştirme işlemlerini gerçekleştirdik. Şu ana kadar tamamladığımız projelerin inşaat alanı 1,5 milyon metrekarenin üzerinde. Hayata geçirdiğimiz sembol projelerimiz arasında; Palladium İstanbul Alışveriş Merkezi ve Rezidans, Nidakule Göztepe, Nidakule Kozyatağı, Palladium Tower ve Swissotel Grand Efes ve Kongre Merkezi’ni sayabiliriz. Özellikle ofis projeleri geliştirme alanında gösterdiğimiz başarı ivmesini, prestij ve deneyimimizi Nidapark Beşiktaş ile konut alanına yeniden taşıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Beşiktaş’ın en merkezi bölgesi Yıldız Caddesi’nde hayata geçirdiğimiz projedeki rezidanslarda lüks ve konforu bir araya getiriyoruz. Mimarisinden dekorasyonuna kadar sakinlerinin rahatı ve mutluluğu için en ufak ayrıntının hesaplandığı Nidapark Beşiktaş’ı 2015 Haziran ayında teslim etmeyi hedefliyoruz’’dedi.

Proje Bilgisi: Nidapark Beşiktaş