Nidapark Bomonti'de satışlar başladı

Tahincioğlu, İstanbul'un tarihi semtlerinden biri olan Bomonti'de hayata geçirdiği Nidapark Bomonti projesinde satışlara başladı

Nidapark Bomonti'de satışlar başladı

Tahincioğlu Nidapark Bomonti projesinde satışlara başladı. İstanbul'un tarihi çok eskilere uzanan semtlerinden biri olan Bomonti'de inşa edilen proje, manzara, teras ve bahçe seçenekleriyle yatırımcının karşısına çıkıyor. Nidapark Bomonti, alışveriş alanları, ofis ve yaşam alanlarının yanı sıra meydan kullanımına olanak tanıyan donanımıyla dikkat çekiyor.

100 yıllık tarihe yakışır proje

İstanbul'un 100 yılı aşkın tarihe sahip semti Şişli Bomonti'de 'Kolay Ulaşılan, Zor Vazgeçilen' sloganı ile inşa edilen Nidapark Bomonti'nin semt ve mülk sahiplerine konforlu bir yaşam sunacağını söyleyen Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu: "100 yılı aşkın tarihiyle, İstanbul’un en eski semtlerinden prestij sahibi semti Bomonti, şehrin yeni gözdesi konumunda. İstanbul’un en önemli ulaşım akslarının üstünde, şehrin eğlence, kültür ve sanat hayatının kalbinde yer alan Bomonti’de ‘Kolay Ulaşılan, Zor Vazgeçilen’ Nidapark Bomonti projemizle hem semt, hem de mülk sahiplerine konforlu bir yaşam sunmaya hazırlıyor..." dedi. 

Nidapark Bomonti'de 714 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Tahincioğlu imzasıyla hayata geçirilen Nidapark Bomonti'de satış fiyatları 714.000 TL'den başlıyor. İstanbul’un 100 yılı aşkın tarihi semti Bomonti’de hayata geçirilen projenin 3 yıl sonra teslim edilmesi planlanıyor.

Nidapark Bomonti'den yatırımcıya farklı seçenekler

Nidapark Bomonti projesinin 100 yılı aşkın tarihiyle İstanbul'un en prestijli semtlerinden Bomonti'de inşa edildiğini söyleyen  Tahincioğlu Genel Müdürü Alpaslan Çalım da: “Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Teras, Nidapark Bomonti Suit, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Meydan’dan oluşan Nidapark Bomonti; Beyoğlu, Beşiktaş ve Maslak aksına komşu bir karma proje. Tahincioğlu’nun karma projelerdeki uzmanlığıyla geliştirilen Nidapark Bomonti, iyi düşünülmüş ve doğru planlanmış projesiyle isteyene manzara, isteyene teras, isteyene de bahçe keyfi sunuyor.” dedi.

Nidapark Bomonti projesi

Nidapark Bomonti Teras, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Meydan, Nidapark Bomonti Suit gibi  farklı bölümlerden oluşan Nidapark Bomonti Projesi etapları şu şekilde ayrıntılandırılacak:

- Nidapark Bomonti Kule: Kule etabında 1+1'den 4.5+1'e kadar değişen daire tiplerine yer verilecek.
- Nidapark Bomonti Teras: Bomonti Teras etabında ise geniş teraslar ve yatay yerleşim birimleri iç bahçedeki peyzaj alanında yer alacak. Bu etapta 1+1'den 4+1'e kadar değişen daire tipleri yer alacak. 

Geniş sosyal olanaklar

Proje bünyesinde yer alacak sosyal olanaklardan bazıları ise şöyle: Kapalı ve açık yüzme havuzu, havuz çevresinde dinlenme ve güneşlenme terası, fitness salonu... Proje bünyesinde daire tiplerine göre farklılaşan otopark imkanları sunulacak. 1+1 ve 2+1 daireler için birer adet, 3+1 daireler için ikişer adet ve 4+1 daireler için üç otopark yeri tahsis edilirken, tüm daireler kapalı otoparklardan doğrudan tüm dairelere asansör ile ulaşım imkânına sahip olacak.

Özel ödeme planı

Satışa sunulan Nidapark Bomonti projesinde konut alıcılarına yönelik cazip ödeme avantajları da dikkat çekiyor. Projeden peşin alım yapmak isteyenlere yüzde 15'lik bir indirim sunuluyor.  Yüzde 5 peşinatın ardından 6 ay sonra yüzde 5 ara ödeme olanağı sunulan proje ödeme planında, 12 ayın ardından yüzde 10 ara ödeme şansı tanınacak. Yüzde 80’lik kısmı 60 aya kadar yüzde 0 faiz ile ödeme fırsatının hazırlandığı projede ayrıca , 61-120 aylık seçilen vadelerde ise yüzde0.45 aylık faiz imkânı yer alıyor. Satışlarda anlaşmalı olan Vakıfbank, Halkbank, Akbank’tan kredi seçeneklerinden yararlanılabiliyor. 

 

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Nidapark Bomonti