Nidapark Kayaşehir’de yüzde 5 peşinat kampanyası

Konut, ofis ve cadde dükkanlarından oluşan Nidapark Kayaşehir’de yüzde 5 peşinatla 120 aya kadar taksit yapmak mümkün…

Nidapark Kayaşehir’de yüzde 5 peşinat kampanyası

Tahincioğlu Gayrimenkul imzalı Nidapark Kayaşehir, İstanbul Avrupa Yakası’nın Başakşehir ilçesinde Kayaşehir Bulvarı üzerinde yükseliyor. Proje toplam 843 adet daire, 28 adet cadde dükkanı, ofis bloğu ile alışveriş ve yaşam merkezinden meydana geliyor.

Nidapark Kayaşehir projesi; Nidapark Kayaşehir Yakut, Nidapark Kayaşehir Zümrüt ve Nidapark Kayaşehir Elmas olmak üzere üç farklı faza ayrılıyor. Her fazında dairelere yer verilen projenin iki fazında ofis kulesi ve alışveriş merkezi bulunuyor.

7 bloktan oluşan Nidapark Kayaşehir Yakut'ta 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 470 daire yer alıyor. Projeye özel olarak ayrılan sosyal tesisler; kapalı havuz, fitness, yoga, pilates, genç odası, sinema, lounge, buhar odası, hamam ve çocuk oyun alanları, süs havuzları, modern çardak alanları ve kış bahçesi mahalleri.

Nidapark Kayaşehir Zümrüt'te 2+1 ve 3+1 olmak üzere 319 daire 3 konut bloğunda yer alıyor. Proje, cadde dükkânlarının bulunduğu ticari ünite bloğu ve özel peyzajlı parkıyla dikkat çekiyor.

Diğer bölümlere göre daha az katlı üç blokta 4+1 ve 5+1 olmak üzere 54 daireden oluşan Nidapark Kayaşehir Elmas’ın hemen önünde özel peyzajlı park yer alıyor. Az katlı bloklardan oluşması, sosyal tesislerin ferahlığı ve kullanım rahatlığını da olumlu yönde etkiliyor. Nidapark Kayaşehir Elmas'ta her daireye iki araçlık otopark yeri ayrılıyor.

Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir’in yüzde 5 peşinatlı kampanyasına göre; daire bedelinin yüzde 5’i peşinat olarak ödendiğinde, 60 aya kadar yüzde 0,42; 120 aya kadar ise yüzde 0,70 faiz oranı ile taksit yapılabiliyor. 120 aya kadar vade yapılmak istendiğinde 6 ve 12. aylarda yüzde 12,5’luk iki ara ödeme yapılıyor.

 

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: nidapark kayaşehir