Novawood Necati Şaşmaz önderliğinde BATIMAT'ta

1959 yılından beri Paris'te düzenlenmekte olan Yapı ve İnşaat Teknolojileri Fuarı Batımat 2017 6 Kasım'da başladı. Orman ürünleri alanında faaliyet gösteren Novawood firması 5 gün boyunca devam edecek etkinliğe ünlü oyuncu Necati Şaşmaz önderliğindeki ekibiyle katıldı

Novawood Necati Şaşmaz önderliğinde BATIMAT'ta

2005 yılından günümüze geliştirdiği ahşap ürünler ve Türkiye'nin tek masif ahşap AR-GE laboratuvarı ile sektördeki faaliyetlerini sürdürmekte olan Novawood, uluslararası Yapı ve İnşaat Teknolojileri Fuarı'nda Türkiye'yi temsil ediyor. 1959 yılında bu yana Paris'te gerçekleştirilmekte olan fuar 5 gün boyunca yerel ve uluslararası çok sayıda yatırımcıyı bir araya getirecek. 

10 Kasım'da sona eriyor

Oran ürünleri sektöründe faaliyetlerini sürdüren Novawood şirketi 6 Kasım'da başlayan ve 10 Kasım tarihine kadar devam edecek olan BATIMAT 2017 fuarında yerel ve uluslararası yatırımcılarla buluştu. Uluslararası yapı ve inşaat endüstrisi alanında dünyanın önde gelen etkinliklerinden biri olan BATIMAT'a ünlü oyuncu Necati Şaşmaz önderliğindeki ekibiyle katılan Novawood, 5 gün boyunca Türkiye'yi temsil etme misyonunu da üstlendi. 

Dünyadaki pazar payını artırma hedefi

Başta ABD, İsviçre, Hollanda, Avusturya, Avustralya, Suudi Arabistan ve İngiltere olmak üzere ürünlerini dünyanın 55'ten fazla ülkesine ihraç eden Novawood, yeni koleksiyon ve kreasyonlarını geliştirerek dünyadaki pazar payını artırma hedefi doğrultusunda, dünyanın önde gelen etkinliklerine katılımını sürdürüyor. Firmanın üretimleri arasında zemin ve duvar kaplama, teras ve havuz üretimi, inşaatta kullanılan ahşap tasarımları ve yol döşeme çözümleri bulunuyor. 

Novawood hakkında

2005 yılında kurulan ve bugün yılda 18 bin metreküplük üretim kapasitesine ulaşan Novawood, dünyanın mevcut orman zenginliğini sürdürülebilirlik politikalarıyla destekleyen üretimler gerçekleştiriyor. Firmanın üretim politikası, ağaç ürün ve ahşap malzemelerin yaşayan ve canli malzemeler olarak tanımlanması üzerinde yükseliyor. Ürünlerinde estetik ve doğallığı bozmadan güçlendirme çalışması gerçekleştiren Novawood, ürün yelpazesini de sektörün talep ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmeyi sürdürüyor.