Orka, Banyo ISH'de büyük ilgi gördü

ORKA® Banyo, Almanya'da gerçekleştirilen ISH 2015 Banyo Yapı ve Tesisatı, Enerji ve Klima Teknolojileri Fuarı'nda yapı sektörü profesyonelleri ile buluştu

Orka, Banyo ISH'de büyük ilgi gördü

ORKA® Banyo, 10-14 Mart 2015 tarihlerinde Frankfurt Almanya'da gerçekleştirilen Avrupa'nın en büyük, dünyanın en prestijli fuarı ISH 2015 Banyo Yapı ve Tesisatı, Enerji ve Klima Teknolojileri Fuarı'nda dünyadaki yapı sektörü profesyonelleri ile buluştu. İki yılda bir düzenlenen ve 70'e yakın ülkeden inovatif banyo tasarımı, yenilenebilir enerji, klima ve ısıtma sektörüne yön veren 2.465 katılımcı firmanın yer aldığı ISH 2015 Fuarı'na üçüncü kez katılan ORKA® Banyo, 2015 koleksiyonunda yer alan inovatif, fonksiyonel ve şık ürünlerini ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

Orka Banyo ürünlerine büyük ilgi
ISH Fuarı'nın inovatif tasarımlar açısından önemini vurgulayan ve ziyaretçilerin ORKA® Banyo standını ve ürünlerini büyük ilgi ile karşıladığını ifade eden ORKA® Banyo Genel Müdürü Nalan Yılmaz, "ORKA® Banyo kurulduğu günden beri sürekli bir büyüme içinde. 23 yıldır faaliyette bulunduğumuz sektörde yurt içinde üretim ve pazar lideriyiz. Özgün tasarımlarımız, zengin ürün çeşidimiz, son teknoloji üretim sistemlerimiz, kalite ve satış sonrası hizmet anlayışımız ile banyo mobilyaları alanında halen sektöre öncülük ediyoruz. ORKA® Banyo ürünleri tüm Türkiye'de 300'den fazla satış noktası ile 1 milyondan fazla evde ve 44 ülkede tüketicisi ile buluşuyor. Stratejilerimiz doğrultusunda pazar payımızı yurt içi ve yurt dışında daha da arttırarak global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Avrupa inşaat sektörünün kalbinin attığı ISH Fuarı da bu bağlamda bizim için önemli bir adım teşkil ediyor. Üçüncü kere katıldığımız fuarda ürünlerimizin gerek kalitesi gerekse inovatif tasarımları fazlasıyla beğenildi. Özellikle ekolojik aynalarımız, mineral lavabolarımız ve lavabo altı LED aydınlatmalı tasarımlarımız yoğun ilgi gördü " diye konuştu.

Gusto sahibi kişiler için karmaşa ve fazlalıklardan uzak tasarımlara sahip olan ve son teknoloji ile üretilen ORKA® Banyo serisi ürünleri, 2015 Koleksiyonu'nda mineral lavabolar, ekolojik aynalar, lavabo altı LED aydınlatmalı dolaplar, bütünleşik ayna dolap kombinasyonları, geniş saklama üniteleri, fonksiyonel bölmeli çekmeceler, kendinden büyüteçli LED aydınlatmalı aynalar, mat ve parlak yüzeyler, canlı renkler, retro modeller ve klasikten moderne uzanan tasarımlar sunarak banyolara farklı bir dokunuş getiriyor.