Otelin lüksüyle evin konforu bir arada

Ev konforunda lüks otel hizmeti veren Park Prestige Suites 65 süit dairesiyle hizmette.

Park Bosphorus Otel bünyesinde hizmet veren Park Prestige Suites'de 65 metrekarelik stüdyo dairelerden 950 metrekarelik 4+1'lere kadar değişiklik gösteren 65 süit daire bulunuyor.Uzun dönemli konaklamalar, iş seyahatleri ve kalabalık ailelerin tercihi olan süit daireler, daha çok Ortadoğu ülkelerinden talep görüyor. Süit dairelerde konaklayanlar otelin hizmetlerinden faydalanabiliyor. Özel otopark, günlük temzilik hizmetleri, otel restoran ve outlerden faydalanan misafirlerin tekrar Park Prestige Suites'i tercih ettikleri belirtildi.
İstanbul'da 4 bin 500 metrekarelik terası ile Boğaz Köprüsü'nden, Tarihi Yarımada'ya kadar uzanan panoromik manzarasıyla fark yaratan Park Bosphorus Otel bünyesinden faaliyet gösteren Park Prestige Suites'in fiyatları ise günlük 400 Euro'dan başlıyor. Manzara, daire büyüklüğü, konaklama süresi fiyatı etkiliyor. 
Süitlerde kalan misafirler, açık büfe kahvaltı, havuz, spa, günlük temizlik ve fitness hizmetlerinden ve otelin diğer tüm hizmetlerinden indirimli faydalanabiliyor.
 

Firma Bilgisi: Cvk Park Bosphorus
Proje Bilgisi: Park Prestige Suites