Otonomi üst düzey güvenlik teknolojisi ile korunacak

Otomotiv piyasasının en önemli projesi Otonomi bünyesinde dünyenin en ileri siber güvenlik alt yapısı kuruluyor

Otonomi üst düzey güvenlik teknolojisi ile korunacak

Ankara'nın ve Türkiye'nin en önemli otomobil sektör yatırımlarından biri olan Otonomi'nin alt yapı çalışmaları sürüyor. Yatırımın dünyanın en ileri siber güvenlik alt yapısı ile korunacağı belirtiliyor. 

Otonomi'de üst düzey güvenlik yatırımı
Dünyada lider D-Link aracılığıyla ziyaretçilere ve mağaza sahiplerine geleceğin teknolojisini sunmaya lazırlanan Otonomi, D-Link manka ağ alt yapısı cihaz ve yine marka 5MP çözünürlükteki 250 adet kamera ile açık-kapalı tüm alanlar 24 saat izlenecek. Görüntü kayıtları herhangi bir ihmale karşılık depolayacak olan sistem sayesinde müşteriler ve mağazaların güvenliği de garanti altına alınmış olacak. 

Otonomi üst düzey güvenlik teknolojisi ile korunacak

Akıllı uygulamalar: Otonomi
Kesintisiz kablosuz erişim, plaka ve yüz tanıma yanında site içinde harita ve park yönetim gibi akıllı uygulamalara da yer verilecek olan Otonomi, gerekli alt yapı ve ihtiyaçlara yanıt vermek üzere kullanıma hazır hale getirilyor.

Faaliyet geçmesinin ardından otomotiv piyasasında yeni bir vizyonun miladı olarak kabul edilen Otonomi, 2. el araçlar için 551 mağaza ve sıfır araçlar için de 10 oto plazayı bünyesinde barındırıyor. Proje bünyesinde ayrıca, oto13 işyerinden oluşan teknik servis bölümü, meydan ticarethane ve ofislerden meydana gelen 28 işyeri yer alıyor. Otonomi'de ayrıca 48 akaryakıt istasyonu ve bir de 5 yıdızlı otel yer alacak. 

Günde 9 bin araç giriş çıkışının yapılabileceği Otonomi'de 12 bin düzeyinde araç sergilenecek ve günde 11 binin üzerinde ziyaretçi ağırlanacak. Proje kapsamında, kafe, restoran, banka, noter ve trafik tescil bürosu, vergi dairesi, sağlık ocağı ve postane gibi yaşam birimlerine de yer verilecek.