Paintistanbul'a DuPont çıkarması

DuPont Titanyum Teknolojileri, Ti-Pure® One Coat™ ürünü Türkiye’de ilk kez paintistanbul’da tanıttı.

Paintistanbul'a DuPont çıkarması

Dünyanın en büyük titanyum dioksit (TiO2) ürünleri üreticisi DuPont Titanyum Teknolojileri, Ti-Pure® One Coat™ ürünü Türkiye’de ilk kez paintistanbul Boya Sanayi, Hammadde ve Yardımcı Maddeler Fuar ve Kongresi 2014’te tanıtıldı.

Ti-Pure® One Coat™; boya örtme gücünün sınırlarını, daha önce mümkün olanın da ötesine taşıyarak genişletmeyi amaçlayan benzersiz bir teknoloji, pazar odaklı, yenilikçi Ti-Pure® ürünleri ve formülasyon uzmanlığını birleştiren iş birlikçi bir yaklaşım oluşturuyor.

Yüksek performanslı pigmentler
Ti-Pure® One Coat™  yaklaşımının kilit noktası; DuPont’un tescilli, klorür bazlı prosesinden elde edilen Ti-Pure® Select TS-6300 titanyum dioksit ile istikrarlı bir biçimde yüksek kalite ve yüksek performanslı pigmentler üretiyor. Yeni Ti-Pure® Select TS-6300, boya üreticilerinin mat ve düşük parlaklıktaki boyalarda, optimal TiO2 verimliliğiyle üstün örtme özellikli formülasyonlar yaratmalarını sağlıyor.

DuPont Titanyum Teknolojileri, Küresel Boya Pazarları Müdürü Susan Mejia, “Ti-Pure® One Coat ™, müşterilerimizi anlamanın ve tüm dünyadaki boya imalatçılarıyla yapılan deney çalışmalarının bir sonucudur. DuPont’taki teknik uzmanlarımız, yeni Ti-Pure® Select TS-6300 ürünüyle, Ti-Pure® One Coat™ yaklaşımımızı kullanarak ortaklarımızla iş birliği içinde, boya örtme gücünün sınırlarını genişleten boyalar geliştirdiler. Sahip oldukları öngörü gelişmiş boyalarda üstün örtücülük tercihinin sonuçta yüksek performansı getirdiğini geçerli kılmıştır.' şeklinde konuştu.