Park Residences Cadde nerede?

Park Residences Cadde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Projede Kadıköy'de yer alıyor

Park Residences Cadde nerede?

Park Residences Cadde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Park Residences Cadde’de 341 adet daire yer alıyor. Park Residences Cadde projesi Kadıköy’de hayata geçiriliyor.

Park Residences Cadde Projesi Özellikleri
Park Residences Cadde projesinde yer alan daire büyüklükleri 117 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor. Park Residences Cadde’de 44 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Özel peyzaj çalışmalarının yer aldığı Park Residences Cadde projesi 60 derecelik İstanbul manzarası da konut sahiplerine sunuyor.

Park Residences Cadde fiyatları
Eylül ayında görücüye çıkan Park Residences Cadde fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Park Residences Cadde satılık daire fiyatları 4.500 – 8.500 Dolar arasında değişiyor.

Park Residences Cadde projesi nasıl?
Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Derbazlar, Park Residences Cadde projesi ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

Projeyi satın alırken inşaat kalitesinin çok iyi olduğunu biliyor, projenin Bağdat Caddesinin kalbindeki merkezi lokasyonuna çok güveniyorduk. Bizler, Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş olarak, projenin üzerine kendi vizyonumuzla birçok yeni hizmet ekledik. Tüm bu artılarımızla birlikte emsallerine göre çok avantajlı fiyatlarla satışa sunduğumuz ve metrekare fiyat aralıkları 4.500 – 8.500 Dolar arasında değişen dairelerimiz, evine hemen taşınmak isteyen, Bağdat Caddesi’nin merkezinde, geniş bir peyzaj alanı içinde ve manzaraya hakim yasamak isteyen ailelerin tercihi olacak. Sadece Kadıköy’ün değil, İstanbul’un da en önemli projelerinden biri olan Park Residence Cadde, inşaat kalitesiyle, merkezi lokasyonuyla, 360 derecelik İstanbul manzarasıyla, sosyal donatılarıyla ve tüm bunları benzerlerine oranla çok daha uygun koşullarla satışa sunmasıyla fark yaratacak.

Park Residences Cadde nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Park Residences Cadde Kadıköy’de konumlandırılıyor. Park Residences Cadde projesi Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 20 km, Kadıköy’e 3 km, Boğaz Köprüsü’ne 12 km, FSM Köprüsü’ne 17 km ve Taksim’e 15 km mesafede yükseliyor.

Firma Bilgisi: Birleşik Gayrimenkul Geliştirme Ve Inşaat A.ş
Proje Bilgisi: Park Residences Cadde