Plus Residence'de indirim fırsatı

Propa İnşaat, Zincirlikuyu'da hayata geçirdiği Plus Residence'nin yüzde 30'unun satıldığını açıkladı. 2016 sonunda teslim edilmesi hedeflenen projeden ev almak isteyenlere yüzde 30 indirim sunan kampanya ise devam ediyor

Plus Residence'de indirim fırsatı

Propa İnşaat'ın İstanbul'un en önemli iş ve sosyal yaşam merkezlerinden biri olan Zincirlikuyu'da inşaatına devam ettiği Plus Residence projesinin yüzde 30'u şimdiden satıldı. 2016 yılının sonunda teslim edilmesi planlanan Plus Residence'de lansmana özel fiyatlara ek olarak yüzde 30'luk indirim sağlayan kampanya ise devam ediyor.

Plus Residence'de daire fiyatları 875 bin TL'den başlıyor
Toplamda 38 dairenin yer alacağı Plus Residence'nin yüzde 30'unun satışı büyük bir hızla tamamlandı.Gerek konumu gerekse sahip olduğu özelliklerle yatırımcıdan büyük ilgi gören projede daire fiyatları, 875.000 TL'den başlıyor. 

Plus Residence'de indirim fırsatı

Plus Residence nerede?
İstanbul'un merkezinde İstanbloom, Astoria, Zorlu Center gibi yaşam merkezlerine komşu bir lokasyonda yükselen Plus Residence, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri barındırıyor. Projede yer alan dairelerin genişlikleri ise 69 metrekareden başlıyor ve 156 metrekareye kadar değişiklik gösterebiliyor. Plus Residence, Levent Büyükdere Caddesi metro ve metrobüse yürüme mesafesinde bulunuyor. 

Plus Residence'de lansmana özel fiyatlar... Öğrenmek için tıklayın...

Geniş sosyal olanaklar
Plus Residence projesinde bahçe peyzajı, teras ve panoramik manzaralı yüzme havuzunun yanı sıra spor salonu, pilates, yoga stüdyosu, spa, terabi, masaj ve bakım hizmetlerine yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Propa Inşaat
Proje Bilgisi: Propa Plus Residences