Prestijli bir yaşam için: Akkent Paradise Gardens

Ünal Akpınar İnşaat, yeni projesi Akkent Paradise Gardens ile yaşam standartlarını yükselten prestijli bir yaşam önerisiyle konut alıcısının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Proje için Ankara Batıkent lokasyonu terceh edildi

Prestijli bir yaşam için: Akkent Paradise Gardens

Ünal Akpınar İnşaat tarafından Ankara Batıkent'te projelendirilen Akkent Paradise Gardens konut alıcısına, yüksek prestijli bir yaşam teklifiyle çıkmaya hazırlanıyor. Özel peyzaj çalışmaları ve oluşturulan çevre düzenlemesi ile "yeşil" bir konsept oluşturacak olan firma, Doğa Rutkay ve Rutkay Aziz'in oynadığı reklam filmlerinde "Doğa Seçimini Yaptı" sloganını kullanacak.

Bahçe manzaralı lüks ve ferah bir yaşam vaadi
Akkent Paradise Gardens, farklı mimari niteliklerinin yanın sıra sunduğu ferah ve geniş yaşam konsepkti ile de dikkat çekiyor. Tüm dairelerin sahip olduğu güney cephe ile tamamı bahçe manzaralı projede daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerini içeriyor. Bu dairelerden bahçe katı konumunda olanlar yeşil alan kullanım ayrıcalığını taşıyacak. Ulaşım avantajlarıyla da ön plana çıkan Akkent Paradise Gardens, çevreyolu ve havaalanına kolay ulaşılabilirliğe sahip . Akkent Paradise Gardens, metro ve metrobüs duraklarına oldukça yakın bir konumda yer alıyor. 

Prestijli bir yaşam için: Akkent Paradise Gardens

Akkent Paradise'de her şey site aidatı içinde
Akkent Paradice Gardens, proje bünyesindeki tüm sosyal faaliyetleri tek bir aidat çatısı altında topluyor. Yirminin üzerinde sosyal donatısı ve spor alanlarıyla dikkat çeken proje, Akkentliler için dört mevsim yüzme keyif vaat ediyor. 

Çocuklar için barınma imkanı
Sakinlerinin ihtiyaçlarından her detay üzerinde çalışmalarını sürdüren Akkent Paradise Gardens, çocuk oyun alanları ve çocuk havuzunun yanı sıra, 7/24 güvenlik hizmetleriyle de ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor. 

Firma Bilgisi: Ünal Akpınar Inşaat
Proje Bilgisi: Akkent Paradise Gardens