MESA Orman II Fiyatları ve Proje Galerisi

Şehrin merkezinde doğanın yanı başında yeni bir yaşam alanı: MESA Orman II

Gayrimenkul sektöründe 50 yılı aşan tecrübesi ile güvenin sembolü olan MESA, doğanın yanı başında, bahçeli ve balkonlu evlere artan ilgiyi MESA Orman II Çubuklu projesi ile karşılamaya devam ediyor.

Şehrin merkezinde doğanın yanı başında yeni bir yaşam alanı: MESA Orman II

Lokasyon
İstanbul/Beykoz

Türkiye’de inşaat sektörünün öncü ve güvenilir markası MESA, yoğun talep gören MESA Orman Projesi’nin ikinci etabı MESA Orman II’de satışlara devam ediyor.  MESA Orman II, İstanbul’un nefes alan noktalarından Beykoz Çubuklu’da doğal göl ve ormanın yanı başında konumlanıyor. Bölgenin, ormana ve göle en yakın ve en saygılı mesafede duran projesi olarak örnek teşkil ediyor. Proje, İstanbul’un mavisine ve yeşiline MESA kalitesiyle dokunmak isteyenleri bekliyor. Projede  teraslı ve bahçeli daire seçenekleri de sunuluyor.

 

Bulunduğu çevreye uyumlu yaratıcı bir mimariyle doğayı yaşam alanlarına taşıyan MESA Orman II, göl kıyılarına kadar ulaşıyor ve zemin+4 kat olmak üzere, az katlı yatay mimariye sahip 163 daire ile butik ve sürdürülebilir bir yaşam sunuyor. Dış cephede kullanılan geniş cam yüzeyler hem iç mekanların manzara ile bütünleşmesini sağlıyor hem de gün ışığından maksimum faydalanma imkanı tanıyor. En üst seviyede konfor için yerden ısıtma ve vrf soğutma sistemleri kullanılıyor, aynı zamanda enerji kullanımında maksimum verimlilik hedefleniyor.

 

Her detayı titizlikle, konfor ve doğa gözetilerek tasarlanan MESA Orman II, yanıbaşındaki göl ile şehrin içinde ama şehrin karmaşasından uzak, rengini ağaçlardan, kusursuzluğunu doğadan alan gölü ile doğanın tüm renklerini içinde barındıran bir yaşam hayalini gerçek kılıyor. MESA Orman II’de 130 ile 363 metrekare arasında, 10 blokta konumlandırılmış 2+1'den 6,5+1'e kadar geniş daire seçenekleri yer alıyor. Pandemi sürecinde daha da önem kazanan doğayla bütünleşilebilecek geniş balkon, bahçe teras ve çatı teras seçenekleri sunuluyor. MESA Orman II sakinleri doğanın iyileştirici gücünü, Mesa projelerine has estetik ayrıntılar ile hem evlerinde hem sosyal alanlarda her an hissedilebilecek.

 

Sosyal yaşamın her anına keyif katıyor

15 bin 500 metrekare yeşil alana sahip MESA Orman II, geniş peyzaj alanlarıyla açık havada sakin bir atmosfer sunuyor. Komşusu MESA Orman gibi, MESA Orman II de doğanın yanı başında yürüyüş yolları, parkları, dinlenme alanları, süs havuzları, tenis kortu ve basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkları ile her yaştan insanın ihtiyaçlarına ayrı ayrı cevap veriyor.  Projenin merkezi boyunca konumlandırılan süs havuzları ile aile yaşamını merkezine alan MESA Orman II’nin sakinlerine suyun sağladığı dinginlik ve huzur hissine, görkemli çınarlar, şifa abidesi ıhlamurlar, tozu emme ve havayı temizleme özelliği ile çamlar ve topraktaki bitki, tohum ve meyve gelişimine katkı sağlayan kızılağaçlar eşlik ediyor. Yakın çevrede yer alan yeni nesil kafeler, gurme restoranlar, butik mağazalar, spor merkezleri ve eğitim olanaklarıyla tüm ihtiyaçlar eksiksiz tamamlanmış oluyor.

 

MESA Orman II doğanın yanıbaşında ulaşım ağının kalbinde

MESA Orman II’de orman ve gölün sağladığı huzur dolu yaşamlar projenin ayrıcalıklı konumu ile her an renklenebiliyor. MESA Orman II, köprülere olan yakınlığı ile karadan, Çubuklu - İstinye arası feribot seferleri ile ise denizden her yere kısa sürede ulaşım imkanı sunuyor. MESA Orman II, Kavacık’a 4 dakika, Çubuklu - İstinye Feribot İskelesi’ne 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 7 dakika, Anadolu Hisarı’na 10 dakika, Levent ve Maslak’a 14 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca projenin Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığı sayesinde 3. Havalimanı’na kolayca ulaşılabiliyor.

 

Proje Adı                                 : MESA ORMAN II        

Yapımcı Firma                        : MESA Mesken Sanayii A.Ş.                             

Proje Türü                               : KONUT          

Lokasyon                                 : BEYKOZ-ÇUBUKLU                             

Blok Sayısı                               : 10                             

Kat Sayısı                                 : 1 Bodrum Kat +Zemin+4 Kat +Çatı Arası

Otopark Kat Sayısı                 : 2 Bodrum Kat

Daire Sayısı                             : 163                                       

Daire Büyüklükleri                : 129,77 m2 - 363,12 m2

Daire Tipleri                           : 2+1, 3+1, 3+2, 4+1, 5+1, 5+2, 6+1,6.5+1                     

Arazi Büyüklüğü                    : 20.576 m2     

Toplam İnşaat Alanı             : 52.721 m2

Sosyal Tesis Büyüklüğü        : 1.288 m2        

Yeşil Alan Büyüklüğü            : 15.513 m²

MESA Orman II Resimleri

MESA Orman II Örnek Daire Resimleri

Kat ve Daire Plan Resimleri

MESA Orman II Künyesi

Proje Özellikleri

Firma Mesa Mesken Sanayii A.Ş.
Başlama Tarihi Aralık 2020
Konut Sayısı 163
Adres Acarlar Mah. Çubuklu Çiftlik Yolu Cad. No:4 Beykoz / İstanbul
Telefon 444 9 366
Daire Tipleri 2+1
3+1
4+1
5+1
6+1
Web Sitesi https://www.mesaorman.com
Bölge Çubuklu
Toplam Alan 20.576 m2
Satış Durumu Satışı devam ediyor
MESA Orman II Özellikleri
Teras
Orman manzarası
Göl/gölet