Renda Helin Design&Interiors dünyanın en iyisi ödülünü aldı

2015-2016 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri'nde iki dalda Türkiye ve Avrupa'nın en iyisi seçilen Renda Helin Design&Interiors, Aralık ayındaki uluslararası değerlendirmeler sonrasında Konforist Edu Suites Kız Öğrenci Yurdu ile "Dünyanın En İyisi Ödülü'nü almaya hak kazandı

Renda Helin Design&Interiors dünyanın en iyisi ödülünü aldı

Avrupa Gayrimenkul Ödülleri kapsamında 2015 Eylül ayında yapılan değerlendirmelerde "Hizmet Yapısı İç Mekan Tasarımı" ve "Kamu Hizmet Yapısı Geliştirme Projesi" kategorilerinde Avrupa ve Türkiye'nin en iyisi ödülünü kazanan Renda Helin Design&Interiors, Aralık ayındaki uluslararası değerlendirmeler sonrasında da Dünyanın En İyisi Ödülü'nü almaya hak kazandı. Firma ödüle Konforist Edu Suites Kız Öğrenci Yurdu projesi ile layık görüldü. 

Renda Helin Design&Interiors'a "dünyanın en iyisi ödülü"
Renda Helin Design&Interiors ödüle, Asya Pasifik, Afrika, Amerika, İngiltere ve Orta Doğu bölge birincilerini geride bırakarak ulaştı. Kamu Hizmet Yapısı Geliştirme Projesi kateforisinde Konforist Edu Suites Kız Öğrenci Yurdu ile ödülü almayan hak kazanan Renda Helin Design&Interiors'un kurucusu Renda Helin Çilalioğlu Çizer, böylece bu ödüle layık görülen en genç bayan olma özelliği kazandı.

Renda Helin Design&Interiors dünyanın en iyisi ödülünü aldı

Konforist Edu Suites Kız Yurdu
İstanbul Eyüp'te yer alan Konforist Edu Suites Kız Yurdu, Avrupa Yurt Yönetimleri A.Ş. tarafından yapıldı. Projede öğrencilerin kendi özel alanlarına sahip olabilmeleri ve sosyalleşebilmelerine olanak tanıyan bir mekan kurgusundan yola çıkıldığını vurgulayan Renda Helin Çilalioğlu Çizer, her mekanın kendi içinde özgün olacak şekilde pozitif renk ve mesajlarla donatıldığına vurgu yaptı. Çilalioğlu Çizer böylece, öğrencilerin mekanlarla olan iletişim ve bağının güçlendiğini belirtti.

Renda Helin Çilalioğlu Çizer kimdir?
2004 yılında Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarım bölümünden mezun olan Çilalioğlu Çizer, Domus Academy Milano'da master eğitimini tamamladı.