Royal Garden'in yüzde 40'ı satıldı

Royal Grup tarafından inşa edilen Royal Garden Kartal Residence projesinde yüzde 40'lık satış oranına ulaşıldı

Royal Garden'in yüzde 40'ı satıldı

Royal Grup imzasıyla Kartal'da inşa edilen Royal Garden Kartal Residence projesi yatırımcıdan büyük ilgi görüyor. Projenin yüzde 40'lık kısmının satıldığını açıklayan Royal Group Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Çehreli, projenin kalite, konfor ve sağlıklı bir yaşam konsepti ile inşa edildiğini söyledi. Çehreli: "Bizden ev alan sadece içinde huzurla yaşayacağı 4 duvar almıyor. Dışında da sporunu yapabileceği, dostlarıyla keyifli vakit geçirebileceği bir konsept satın alıyor. Tüm bunları bir de ulaşması kolay hale getirdiğimizde satışlar artıyor..." dedi

Royal Garden'in yüzde 40'ı satıldı

Royal Garden'in kat yüksekliği 3.5 metre
Royal Garden Projesinde metrekare değil, metreküp kriterinin ön planda tutulduğunu ve bu bağlamda da kat yüksekliklerinin 3.50 metreyi bulduğunu vurgulayan Çehreli, konut alıcısı için tavan yüksekliğinin önemli bir kriter haline geldiğine de dikkat çekti.

Royal Garden ne zaman teslim edilecek? Ayrıntılar için tıklayın...

497 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Toplamda 10 bin 500 metrekarelik net peyzaj alanıyla dikkat çeken proje 30 ve 22 katlı iki bloktan meydana geliyor. Toplamda 374 dairenin yer aldığı Royal Garden'da konut tipleri 1+1 ile 5+1 arasında değişiklik gösteriyor. Royal Garden'da 2+1 tipi konutların başlangıç fiyatları 497 bin TL'den başlarken yatırımcıya peşin alımlarda yüzde 20'lik bir indirim sunuluyor. Vadeli alımlarda ise 60 aya 0 faiz olanağı veriliyor. Bu kampanya kapsamında yüzde 20'si peşin, kalan ise 48 ayda, yüzde 30 peşinat ise 60 ayda ödenebilecek. Kampanyanın ay sonuna kadar süreceği açıklandı..
 

Firma Bilgisi: Royal Group
Proje Bilgisi: Royal Garden Residence