Sancaktepe Konut Projeleri

Yatırımcıların yüzlerini güldüren semtteki Sancaktepe Konut Projeleri bu sayfada! Sancaktepe'deki tüm projeler, isimleri ve detayları burada!

Sancaktepe Konut Projeleri


İstanbul Anadolu Yakası'nın en değerli lokasyonlarından biri olan Sancaktepe'de inşaat firmalarının yatırımları devam ediyor. Yeni açılan metro hatları, Sabiha Gökçen Havalimanı'na olan yakınlığı, yakın zamanda açılması beklenen Şehir Hastanesi'ne olan mesafesi ile yatırımcıları ve oturum amaçlı konut sahibi olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği bölgelerden olan Sancaktepe'de yer alan konut projelerini derledik. 

Sancaktepe'nin tercih edilmesinin nedenlerine, bölgeye yakın olan hastane, okul, üniversite, AVM ve otellere, bölgenin amortisman süresi ile ilgili bilgilere ve ulaşım avantajlarına yazının sonundaki Sancaktepe bölgesi analizimizden ulaşabilirsiniz. 
 

Resim İstanbul 

Sancaktepe Konut Projeleri

Ortadoğu Grup tarafından İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirilen Resim İstanbul projesi 3 etaptan meydana geliyor. 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde 28 blokta toplam 1.394 daireden oluşn projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Projenin sosyal alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, spor salonu, sinema ve kafe bulunuyor. 2014 yılında inşaatı başlayan projenin teslimleri 2017 yılında gerçekleşti. 

Proje Bilgisi: Resim İstanbul 
Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup 
 

Selçuklu Vadi Sancaktepe 

Sancaktepe Konut Projeleri

Selçuk Ecza Holding A.Ş.'nin şirketi Selçuklu Turizm ve İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Selçuklu Vadi Sancaktepe projesi 8 blokta toplam 439 daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1 ve 341 daire seçeneklerinin yer aldığı projede Aydos Tepesi'nde yer alıyor. Ulaşım açısından oldukça avantajlı bir bölgede yer alan Selçuklu Vadi Evleri, Çekmeköy, Ümraniye ve Kartal'ın tam ortasında konumlanıyor. Projenin sosyal imkanları arasında ise açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kafe, güvenlik, kapalı otopark ve yürürüş parkuru bulunuyor. 

Proje Bilgisi: Selçuklu Vadi 
Firma Bilgisi: Selçuklu Turizm ve İnşaat 


Gate of Anatolia 

Sancaktepe Konut Projeleri

16 bin metrekare arsa alanı üzerinde ACK Group tarafından hayata geçirilen Gate of Anatolia projesi firmanın kendi arsası üzerinde hayata geçirildi. 4 bloktan meydana gelen proje Sabiha Gökçen Havalimanı'na 18 kilometre uzaklıkta konumlanıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan proje ayrıca Üsküdar-Ümraniye-Sancaktepe Metrosu'na 2,4 kilometre uzaklıkta. Yüzde 78'i yeşil alanlara ayrılan Gate of Anatolia projesi ayrıca ACK Group'un ilk büyük konut projesi olma özelliğine sahip. Projenin sosyal imkanları arasında ise kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness, market, kafe, basketbol ve voleybol sahası yer alıyor. 

Proje Bilgisi: Gate of Anatolia 
Firma Bilgisi: ACK Group 


Metrolife Sancaktepe 

Sancaktepe Konut Projeleri

Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen Metrolife projesi toplam 554 konuttan meydana geliyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut tiplerinin yer aldığı projede ayrıca 10 bin metrekare çarşı alanı bulunuyor. Sancaktepe'de metronun yanında yükselen proje, belediye binasına ve Sancaktepe Şehir Hastanesi'ne olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Projenin sosyal alanları arasında ise açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kafe, restoran, kameralı güvenlik ve yürüyüş parkı bulunuyor. 

Proje Bilgisi: Metrolife 
Firma Bilgisi: Sinpaş GYO 
 

Denge Towers 

Sancaktepe Konut Projeleri

Denge Yapı tarafından Sancaktepe'de hayata geçirilen Denge Towers projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden meydana geliyor. 120 dairenin yer aldığı projede ayrıca 40 adet ticari ünite bulunuyor. Sancaktepe'nin merkezi bir noktasında yer alan Denge Towers, TEM-Kartal bağlantı yoluna 2 dakika, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika uzaklıkta yer alıyor. Projenin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında ise fitness, sauna, basketbol sahası, seyir terası ve çocuk oyun alanları bulunuyor. 

Proje Bilgisi: Denge Towers 
Firma Bilgisi: Denge Yapı 
 

İkinci Ev're

Sancaktepe Konut Projeleri

28 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen İkinci Ev're projesinin tamamı 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Toplam 323 adet dairenin bulunduğu proje zemin+12 katlı bloklardan oluşuyor. Proje, 4 bin 100 yataklı Avrupa'nın en büyük Şehir Hastanesi'ne 3 dakika, Sancaktepe-Üsküdar metrosuna 2 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 20 dakika mesafede konumlanıyor. İkinci Ev're projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, yürüyüş parkuru ve fitmess merkezi bulunuyor. 

Proje Bilgisi: İkinci Ev're 
Firma Bilgisi: Gedizler Yapı 


Nef Sancaktepe 19 

Sancaktepe Konut Projeleri

Timur Gayrimenkul güvencesiyle hayata geçirilen Nef Sancaktepe projesi 6 bloktan meydana geliyor. Projede toplam 439 daire ve mağazalara yer veriliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı projede bloklar 3 ila 11 katlı olarak tasarlandı. 3 katlı bloklara Şehir Villaları adı verildi. Projenin sosyal alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kafe, AVM ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

Proje Bilgisi: Nef Sancaktepe 19 
Firma Bilgisi: Timur Gayrimenkul 


Sinpaş Köyceğiz 

Sancaktepe Konut Projeleri

38 bin metrekare arsa alanı üzerinde Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen Sinpaş Köyceğiz projesi toplam 291 adet daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinden meydana gelen proje 5 ila 11 katlı bloklardan oluşuyor. Sinpaş Köyceğiz projesi sosyal donatıları arasında ise dinlenme alanlarından meyve bahçelerine kadar geniş bir yelpazede sunulan sosyal donatıları arasında localar, spor alanları, kitap okuma köşesi, dinlenme terasları, havuzlar bulunuyor.

Proje Bilgisi: Sinpaş Köyceğiz
Firma Bilgisi: Sinpaş GYO 


Aydos Country 

Sancaktepe Konut Projeleri

50 dönümlük arazi üzerinde her biri geniş balkonlara sahip 914 daireden meydana gelen Aydos Country projesi Aydos Tepesi'ne komşu konumda yer alıyor. Sinpaş Aydos Country projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Projenin özellikleri arasında ise yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik, kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu ve açık yüzme havuzu bulunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 12 dakika mesafede yer alan Aydos County projesi, Sancaktepe Şehir Hastanesi'ne olan yakınlığı ile öne çıkıyor. 

Proje Bilgisi: Aydos Country 
Firma Bilgisi: Sinpaş GYO


Bizimtepe Aydos 

Sancaktepe Konut Projeleri

Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığı ile Sancaktepe'de hayata geçirilen Bizimtepe Aydos projesi 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinden meydana geliyor. 95 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen projede toplam 1.037 adet daire bulunuyor. 17 bloktan oluşan projede hobi bahçeleri, bisiklet ve koşu parkurları, çocuk oyun alanları, çardaklar ve süs havuzları yer alıyor. 

Proje Bilgisi: Bizimtepe Aydos 
Firma Bilgisi: Halk GYO - Vakıf GYO 


Lavender Sancaktepe 

Sancaktepe Konut Projeleri

Sur Yapı güvencesiyle İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirilen Lavender projesinde 1+1'den 4+1'e kadar değişen daire seçenekleri yer alıyor. Geniş yeşil alanları ile dikkat çeken projeyi ortadaki ana bahçe alanının çevresinde yer alan 9 blok ve projenin girişinde yer alan 5 blok oluşturuyor. Projenin sosyal imkanları arasında ise açık ve kapalı yüzme havuzu, sosyal tesisler, spor sahaları, oyun alanları, alışveriş mağazaları, otopark alanları bulunuyor. 

Proje Bilgisi: Lavender Sancaktepe
Firma Bilgisi: Sur Yapı 


Adres Koru Evleri

Sancaktepe Konut Projeleri

Bayraktar İnşaat tarafından hayata geçirilen Adres Koru Evleri 8 blokta 312 daireden oluşuyor. Projede konutların yanı sıra 37 adet cadde mağazasına yer veriliyor. 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Adres Koru Evleri'nde 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar bulunuyor. Adres Koru Evleri, Sancaktepe Şehir Hastanesi'ne 1,5 kilometre, belediye binasına 2 kilometre, Maltepe Üniversitesi'ne 2,5 kilometre, Aydos Ormanı'na 4 kilometre, Brandium AVM'ye 8 kilometre, Viaport'a 13 kilometre ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 14 kilometre mesafede konumlanıyor.  

Proje Bilgisi: Adres Koru Evleri 
Firma Bilgisi: Bayraktar İnşaat 


Rings İstanbul 

Sancaktepe Konut Projeleri

Selin Yapı tarafından hayata geçirilen Rings İstanbul projesi 400 bin metrekare alan üzerinde inşa edildi. 1.500 adet daire ve 150 adet villadan meydana gelen projenin yüzde 75'i yeşil alanlara ayrıldı. Rings İstanbul projesi Siesta, Vista ve Fiesta bloklarından oluşuyor. Proje, İstanbul Finans Merkezine ise 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika, Boğaz Köprüsüne 15 dakika ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne ise 20 dakika mesafede yer alıyor. 

Proje Bilgisi: Rings İstanbul 
Firma Bilgisi: Selin Yapı 


Boutique Daça 

Sancaktepe Konut Projeleri

Daça İnşaat tarafından Sancaktepe'de hayata geçirilen proje 7 bin metrekare alan üzerinde inşa edildi. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden meydana gelen projede daire büyüklükleri 50 ila 200 metrekare arasında değişiyor. Boutique Daça projesi site özellikleri arasında, açık otopark, açık yüzme havuzu, AVM, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, market ve tenis kortu yer alıyor. 

Proje Bilgisi: Boutique Daça 
Firma Bilgisi: Daça İnşaat 


Celestia Life 

Sancaktepe Konut Projeleri

Reimco tarafından hayata geçirilen Celestia Life projesinin tamamı 2+1 dairelerden oluşuyor. Toplam 99 adet daireye yer verilen projede kısa bloklarda her katta 2, uzun bloklarda ise 3 daire yer alıyor. 6 ve 13 katlı 4 bloktan meydana gelen projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kafe, kapalı otopark, süs havuzu, şelale ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

Proje Bilgisi: Celestia Life 
Firma Bilgisi: Reimco 


Modakent Sancaktepe Konakları 

Sancaktepe Konut Projeleri

Modakent İnşaat tarafından hayata geçirilen Modakent Sancaktepe Konakları 3 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde konumlanıyor. 6 bloktan meydana gelen projede toplam 72 daireye yer veriliyor. 65 araç kapasiteli kapalı otopark alanının da yer alacağı proje, 2+1, 3+1, çatı dubleksi ve bahçe dubleksi daire tiplerinden oluşuyor. Projenin sunduğu ayrıcalıklar arasında ise yürüme ve bisiklet parkurları, mini futbol ve basketbol sahası, çocuk oyun parkı, açık hava kafeteryası, kamelyalar ve oturma grupları ile suni şelaleli süs havuzu mevcut.

Proje Bilgisi: Modakent Sancaktepe Konakları 
Firma Bilgisi: Modakent İnşaat 


Muhit Sancaktepe 

Sancaktepe Konut Projeleri

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Muhit Sancaktepe projesi 7 bloktan meydana geliyor. 32 farklı daire tipine yer verilen projede dairelerin yanı sıra ticari birimler de bulunuyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire tiplerine yer verilen Sur Yapı Muhit projesi, toplam 217 adet daire ile 12 adet bağımsız ticari alandan meydana geliyor.Muhit Sancaktepe projesi; Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, TEM otoyolu ve E-5 bağlantı yollarına, Üsküdar - Sancaktepe metrosunun Abdurahmangazi durağına, belediye binasına ve Sancaktepe Şehir Hastanesine yakın mesafede yer alıyor. 

Proje Bilgisi: Muhit Sancaktepe 
Firma Bilgisi: Sur Yapı 


Envar Ev 

Sancaktepe Konut Projeleri

Sancaktepe'de Berda İnşaat tarafından hayata geçirilen Envar Ev projesi toplam 213 daireden meydana geliyor. Proje, metroya 800, şehir hastanesine 900, Rings AVM'ye 1 km, Boğaz Köprüsü ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika mesafede bulunuyor. Envar Ev projesinin sakinlerine sunduğu imkanlar arasında ise tenis kortu, sauna, basketbol sahası, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu,  kapalı otopark, yürüyüş parkuru, çocuk yüzme havuzu, açık otopark,  fitness merkezi yer alıyor. 

Proje Bilgisi: Envar Ev 
Firma Bilgisi: Berda İnşaat 

Sancaktepe 

İstanbul’un en gelişen ilçelerinden biri olan Sancaktepe son yıllarda yatırımcıların da ilgisini çeken ilçelerden biri oldu. Bölgede toplu konut idaresi ve özel inşaat firmaları tarafından yapılan konut projelerinin her biri yatırımcısına konforlu bir yaşam vadediyor. 

Markalı konut projelerinde son 3 yılda hızlı bir çıkış yapan Sancaktepe, Üsküdar –Sancaktepe Metro Hattı’nın yapılmaya başlamasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İlçe sınırları içinde 3. Köprü bağlantı yolları da bulunan bölgede ayrıca Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi olan ‘Sancaktepe Şehir Hastanesi’ hayata geçiriliyor. 

Sabiha Gökçen Havalimanı’na olan yakınlığı nedeniyle de yatırımcıların ilgisini çeken ilçede satılık konut fiyatları da projenin niteliğine göre değişiklik gösteriyor. Orta gelire sahip olan ailelerin tercih edebileceği ilçede, yeni projeler de hız kesmeden devam ediyor. 
Aydos Ormanı’na da komşu olan Sancaktepe’nin temiz havası, düzenli çevresi ve sosyal yaşam için uygun olması yaşam için tercih edilme nedenlerinden biri. 

Sancaktepe yatırım için uygun mu? 

İlçenin sürekli değer kazanması, amortisman süresinin hızlı olması, ulaşım olanakları göz önüne alındığında yatırım açısından oldukça uygun bir bölge olduğu belirtiliyor. 

Sancaktepe’de amortisman süresi 

Son 12 yılda yapılan ölçümler bölgede amortisman süresinin ortalama 17 yıl olduğunu gösteriyor. 

Lokasyon 

İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Sancaktepe, 2008 yılında Ümraniye’nin Sarıgazi ve Yenidoğan, Kartal’ın Samandıra beldesinin birleşimi ile ilçe oldu. Sancaktepe, güneyinde Kartal, güneybatısında Maltepe, batısında Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyinde Çekmeköy, doğusunda ise Pendik ve Sultanbeyli ilçeleri ile komşu konumda yer alıyor. 

Sancaktepe’ye ulaşım 

Ulaşım açısından son 2 yılda imkanları artan Sancaktepe’ye minibüs, İETT ve Halk Otobüsleri ile gidilebiliyor. Ayrıca Üsküdar-Sancaktepe metrosu ile de kesintisiz bir ulaşım imkanı mümkün. 

Sancaktepe’de yer alan hastaneler 

Her ihtiyaca cevap verebilecek gelişmiş sağlık merkezlerinin bulunduğu Sancaktepe’de kilometrelerce yol katetmeden sağlık hizmeti alabilirsiniz. 

 • Sancakdent Ağız Ve Diş Sağlığı

 • Samandıra Verem Savaş Dispanseri

 • Çekmeköy Toplum Ruh Sağlığı Merkezi

 •  Via Hospital Sancaktepe

 • Özel Sancaktepe Bölge Hastanesi

 • Hamdi Oral Aile Sağlığı Merkezi 

Sancaktepe’de yer alan okullar

 • Sancaktepe Aziz Bayraktar İmam Hatip Lisesi

 • Özel Sancaktepe Sınav Koleji

 • Sancaktepe Birikim Koleji

 • İstanbul Gelişim Üniversitesi Mühendislik Ve Mimarlık Fakültesi

 • Sabiha Gökçen Anadolu Havacılık Lisesi, Sarıgazi Ticaret Meslek Lisesi

 • Sancaktepe Doğa Koleji

 • Tercih Koleji

Sancaktepe’de yer alan AVM’ler 

 • Hedef AVM Yenidoğan Şubesi

 • Kardiyum Alışveriş Ve Yaşam Merkezi

 • Sancak Park Outlet

 • Meydan Park Plaza

 • Evkur AVM Sancaktepe Şubesi

 • Krem Park AVM

 • Eskidji Bit Pazarı

 • Rings AVM

 


Yazar: emlakwebtv
Yorum

Benzer Haberler

Selenium Retro 9'da mağaza ve ofis satışları sürüyor

Selenium Retro 9'da mağaza ve ofis satışları sürüyor

Torkam E-5 dükkanları satışa çıkıyor

Torkam E-5 dükkanları satışa çıkıyor

Taksim 360 ofislerinde yaşam başladı

Taksim 360 ofislerinde yaşam başladı

3S Firuze Konakları'nda 0,98 faiz oranı fırsatı devam ediyor

3S Firuze Konakları'nda 0,98 faiz oranı fırsatı devam ediyor

Tahincioğlu’ndan Yeni Yüzyıla 5 yeni Yıldız

Tahincioğlu’ndan Yeni Yüzyıla 5 yeni Yıldız

Yeni Levent, yeni dünyanın örnek yaşam alanı oluyor!

Yeni Levent, yeni dünyanın örnek yaşam alanı oluyor!

Maslak Dream by NEW INN ile gayrimenkulde yeni nesi yatırım modeli

Maslak Dream by NEW INN ile gayrimenkulde yeni nesi yatırım modeli

Türkiye’nin ilk bungalov Mahallesi: Yeşil Mahalle

Türkiye’nin ilk bungalov Mahallesi: Yeşil Mahalle

Konutder 10 yıllık strateji planını Ekim’de açıklayacak

Konutder 10 yıllık strateji planını Ekim’de açıklayacak

Polat Gayrimenkul’den Akatlar’a yeni proje: Polat Akatlar

Polat Gayrimenkul’den Akatlar’a yeni proje: Polat Akatlar

Kızılbük GYO’dan otel konforunda, lüks tatil evleri: Marmaris Reserve By Kızılbük

Kızılbük GYO’dan otel konforunda, lüks tatil evleri: Marmaris Reserve By Kızılbük

Akyapı’dan 21 bin kişiyi istihdam edecek 25 milyarlık 4 Ticarethane projesi

Akyapı’dan 21 bin kişiyi istihdam edecek 25 milyarlık 4 Ticarethane projesi

GYODER 2023 Vizyonu: 4T - Teknoloji, Tasarım, Tabiat ve Toplum

GYODER 2023 Vizyonu: 4T - Teknoloji, Tasarım, Tabiat ve Toplum

Sektörün iki büyük şirketi İş GYO ve Artaş’tan işbirliği: Mecidiyeköy’deki Profilo AVM konut projesine dönüşecek

Sektörün iki büyük şirketi İş GYO ve Artaş’tan işbirliği: Mecidiyeköy’deki Profilo AVM konut projesine dönüşecek

İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım: “Yeni Evim kampanyası konut edinmeyi ve üretmeyi teşvik edecek”

İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım: “Yeni Evim kampanyası konut edinmeyi ve üretmeyi teşvik edecek”

GYODER Başkanı Mehmet Kalyoncu: Yeni Evim Kampanyası tüketiciyi de üreticiyi de rahatlattı

GYODER Başkanı Mehmet Kalyoncu: Yeni Evim Kampanyası tüketiciyi de üreticiyi de rahatlattı

KONUTDER Başkanı Altan Elmas: Yeni Evim Finansman Modeli ile her yıl 500 bin insamız ev sahibi olacak

KONUTDER Başkanı Altan Elmas: Yeni Evim Finansman Modeli ile her yıl 500 bin insamız ev sahibi olacak

Bakan Murat Kurum cevapladı: 15 Soru ve Cevapla Yeni Evim Kampanyası

Bakan Murat Kurum cevapladı: 15 Soru ve Cevapla Yeni Evim Kampanyası

Bakan Kurum ve Nebati Orta Gelirliye Konut Kampanyası’nın detaylarını açıkladı

Bakan Kurum ve Nebati Orta Gelirliye Konut Kampanyası’nın detaylarını açıkladı

Psikoteknik Belgesi Nedir, Neden İhtiyaç Duyulur?

Psikoteknik Belgesi Nedir, Neden İhtiyaç Duyulur?

Anadolu Yakası’nın En Büyük Parke ve Kapı Showroom'u Cesa Yapı Tarafından Açıldı

Anadolu Yakası’nın En Büyük Parke ve Kapı Showroom'u Cesa Yapı Tarafından Açıldı

Yapı ve Yapı Kempinski Residences Balmumcu projesinin inşaatına başladı

Yapı ve Yapı Kempinski Residences Balmumcu projesinin inşaatına başladı

İstanbul Boğazı’nda değeri 5 kat artan bir eve sahip olmak için Nef Reserve Kandilli’de son fırsat

İstanbul Boğazı’nda değeri 5 kat artan bir eve sahip olmak için Nef Reserve Kandilli’de son fırsat

Tahincioğlu Gayrimenkul, Göcek’in ilk Markalı Lüks Konut Projesine İmza Attı

Tahincioğlu Gayrimenkul, Göcek’in ilk Markalı Lüks Konut Projesine İmza Attı

Yapı ve Yapı’nın merkez ofisi Mimarlık Yıllığı’na girdi

Yapı ve Yapı’nın merkez ofisi Mimarlık Yıllığı’na girdi

EN ÇOK OKUNANLAR