Sarıgöl Kent Konutları 14 Mart'ta açık arttırmaya çıkıyor

Acar İnşaat tarafından hayata geçirilen Sarıgöl Kent Konutları için açık arttırma tarihi 14 Mart 2014. Konutlar için 13 Mart'a kadar başvuru yapılabilecek.

Sarıgöl Kent Konutları 14 Mart'ta açık arttırmaya çıkıyor

4 Mart 2014 / Emlakwebtv

Acar İnşaat'ın Gaziosmanpaşa'da inşa ettiği Sarıgöl Kent Konutları projesinde toplam 43 adet daire açık arttırma usulü ile satışa sunuluyor. 14 Mart 2014'te yapılacak açık arttırma için son başvuru tarihi ise 13 Mart 2014.

Sarıgöl Kent Konutları başvuru şartları
Gaziosmanpaşa Belediyesi Başkanlık Binası'ndaki kentli servisine yapılacak ilk müracaatlardan sonra gerekli evrakların son müracaat tarihine kadar Emlak ve İstimlak Müdürlüğü'ne teslim edilmesi gerekiyor. Peki açık arttırmaya katılmak için hangi belgeler temin edilecek?

a) Nüfus Müdürlüğü’nden son 1 ay içerisinde alınmış yerleşim yeri belgesi,

b) Gerçek kişilerin nüfus cüzdanı fotokopileri, (açık artırma sırasında kimlik bilgilerinin aslının ibrazı istenecektir).

c) Geçici teminatı yatırmış olmaları ve makbuzun ibrazı,

d) Şartnamenin her sayfasının istekli tarafından imzalanması ve son sayfasının okunup, her şartı kabul ettiğinin belirtilip imzalanması,

e) Tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imza sirkülerini veya vekâletnamenin aslı veya noter tasdikli örneğini vermeleri,

f) Kamu tüzel kişilerinin ise, yukarıda belirtilen belgelerden ayrı olarak tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduğunu belirtir belgeyi vermeleri,

g) Açık artırmaya katılacak gerçek kişi, tüzel kişi ve kamu tüzel kişilerinin Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden alınacak, belediyeye ait borcu olmadığına dair belgeyi ibraz etmeleri gerekmektedir.

Sarıgöl Kent Konutları satılık daireler
725 konuttan meydana gelen Sarıgöl Kent Konutları'nda 1+1 daireler 51 metrekare, 2+1 daireler 91 metrekare ve 3+1 daireler ise 115 metrekare olarak tasarlandı. Projede konut teslimleri de Aralık 2014'te gerçekleştirilecek.

Firma Bilgisi: Kent Konut
Proje Bilgisi: Sarıgöl Kent Konutları