Sektörün zirvesi, 16'ıncı kez toplanıyor

GYODER tarafından organize edilen Gayrimenkul Zirvesi bu yıl 16'ıncı kez toplanıyor. Etkinlik 17 Nisan'da Uniq İstanbul'da gerçekleştirilecek

Sektörün zirvesi, 16'ıncı kez toplanıyor

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği tarafından 2000 yılından bu yana gerçekleştirilen Gayrimenkul Zirvesi buyıl 16'ıncı kez toplanıyor. 17 Nisan'da Uniq İstanbul'da gerçekleştirilecek olan zirvenin ana teması "Türkiye Gayrimenkul sektörünün DNA'sı Mercet Altında" olacak. Etkinliğe Türkiye gayrimenkul sektörünün önde gelen temsilcileri, kanaat önderleri ve uzmanların katılımı bekleniyor. 

Sektör için yeni bir yol haritası

Sektörün gündemini belirleyen, yeni öneri ve çözümlerle büyük bir merakla beklenen Gayrimenkul Zirvesi'nin sektör için önemli çözüm önerilerinin sunulacağı bir toplantı olacağına dikkat çeken GYODER Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin, etkinlikte yeni çözüm önerileri ve yol haritalarının gündeme geleceğini söyledi. Yetgin: ". Türkiye ekonomisi için stratejik öneme sahip gayrimenkul sektörünün bugünkü durumunun detaylıca ele alınacağı ve çok konuşulan gelişmelerin tartışılacağı zirvede; katılımcıların heyecan duyacağı, geniş perspektifli bir program sunacağız" dedi. Gayrimenkul Zirvesi'nde kritik bilgi ve değerlendirmelerin paylaşılacağını belirten Yetgin: "Gayrimenkul Zirvesi bu yıl da gündemi belirleyecek." dedi. 

Gayrimenkul Zirvesi hangi konuları masaya yatıracak?

GYODER Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından Gayrimenkulde Versiyon 4.0 konusunun mercek altına alıncağı Gayrimenkul Zirvesi'nde "Gayrimenkul Sektörü İle DNA Uyuştu mu?" iimli bir panel düzenlenecek. Bu panelde, farklı sektörlerden gayrimenkule yatırım yapanların ne bekleyip ne bulduğu  ve devam mı tamam mı sorularına yanıt aranacak. Zirvenin öğleden sonrakı bölümünde ise Gayrimenkulde Tercihlerin DNA 'sı Değişiyor mu? başlıklı bir panel düzenlenecek. Bu panelde de katılımcılar yeni neslin ihtiyaçlarının sektörde yaratacağı farklılaşma ve Z kuşağına hazırlık gibi sorunları ele alacaklar. 

Çağı nasıl yakalarız?

Gayrimenkul zirvesinde ele alınacak bir diğer konu ise gayrimenkul sektörünün her açıdan irdeleneceği "Gayrimenkulün Ekonomisi ve Finansmanı" ve "Çağı Nasıl Yakalarız?" konuları katılımcılar tarafından ele alınacak. 

16. Gayrimenkul Zirvesi Künyesi

- Etkinliğin Adı: Gayrimenkul Zirvesi
- Düzenleyen: GYODER-Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği
- Tarih:17 Nisan 2017
- Yer: Uniq İstanbul
- Konu= Türkiye Gayrimenkul sektörünün DNA'sı Mercetk Altında