Selenium Retro Ataköy'de Yükseliyor!

Aşçıoğlu İnşaat tarafından inşa edilen Selenium Retro Ataköy'de yükseliyor

Selenium Retro Ataköy'de Yükseliyor!

Aşçıoğlu İnşaat tarafından inşa edilen Selenium Retro Ataköy'de yükseliyor. Ataköy 38. Parsel'de yükselen proje ofis ve konut bloklarından oluşuyor. Proje Kültür Üniversitesi'ne yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

8 bin 600 metrekare alan üzerinde inşa edilen Selenium Retro 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden meydana geliyor. 394 adet rezidans, ev ve ofis veçeneklerinin yer aldığı projede daire büyüklükleri 68 metrekare ile 97 metrekare arasında değişiyor. 

Selenium Retro fiyatlarının 651 bin lira ile 1 milyon 99 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden daire almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Aynı zamanda firma bünyesinde uygun ödeme seçenekleri yapılıyor. 

2 bloktan oluşan Selenium Retro projesinin bir bloğu ofis olurken diğer bloğu konutları için ayrılıyor. Projede açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, güvenlik, fitness merkezi ve kameralı güvenlik yer alıyor. 

Konut bloğu Marmara Denizi'ne hakim olan projede ofis bloğu ise E-5'e bakıyor. Modern tasarıma sahip proje yeşil bahçeleri ile dikkat çekiyor. Projede 28 adet yatay ofis ve mağaza bulunuyor. Selenium Retro konutlarında ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Selenium Retro adres bilgisi : Ataköy E-5 yolu üzeri Bakırköy - İstanbul 

Selenium Retro iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 661 01 16
Web adresi : seleniumretro.com
E-posta adresi : info@ascioglu.com

Firma Bilgisi: Aşçıoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Selenium Retro