Sinpaş Çankaya Oran projelerinde Kadınlar Günü fırsatı

Sinpaş Yapı tarafından Çankaya Oran'da inşa edilen Altın Kuleler ve Marina Ankara'da 8 Mart Kadınlar Günü kampanyası başladı. Kampanya kapsamında 35.000 TL'ye varan indirimler uygulanacak

Sinpaş Çankaya Oran projelerinde Kadınlar Günü fırsatı

Sinpaş Yapı imzasıyla Çankaya Oran'da inşa edilen ve Eymir Gölü ile İmrahor Vadisi manzarasına sahip Altınoran'da yer alan Sinpaş Altın Kuleler ve Marina Ankara projelerinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle, yatırımcı için özel imkanlar hazırlandı. 

Sinpaş Altınoran projelerinde 5-13 Mart fırsatı
Kampanya kapsamında Sinpaş, 5-13 Mart tarihleri arasında ev satın almak isteyen yatırımcıları 35.000 TL'ye varan indirim uygulayacak. Kampanya kapsamında indirim oranları 1+1 daireler için 10 bin, 2+1 daireler için ise 20 bin TL olarak gerçekleşirken, 3+1 tipindeki konutlarda 30 bin TL'ye kadar yükselebilecek. Ayrıca, tamamı peşin ödemelerde de ekstra yüzde 15 indiriminin hazırlandığı Marina Ankara ve Altın Kuleler projelerinde ev alanlara avantajlı fiyat olanakları sunulacak.

Sinpaş Çankaya Oran projelerinde Kadınlar Günü fırsatı

Altın Kuleler'de yaşam için geri sayım başladı
Ön cephesi ile İmrahor Vadisi'ne, arka cephesi ile de şehir manzarasına hakim bir noktada yükselen Altın Kuleler toplam 474 konuttan oluşuyor. Projede yaşam 2 ay içerisinde başlayacak.Nisan 2016'da teslimlerin başlayacağı Altınoran Altın Kuleler'de fiyatlar 358.615 TL'den başlıyor ve 3.488.995 TL'ye kadar yükselebiliyor. Proje 150.000 metrekarelik dev bir arazi üzerinde yükseliyor. 

Ankara'nın ikon projesi: Marina Ankara
Ankara'nın oksijen deposu olarak tanımlanan Eymir Gölü'nün yanı başında yükselen Marina Ankara ise, yılın her günü, kayak ve yelken keyfini bir arada sürdürmek isteyenlere özel olanaklar içeriyor. 125 bin metrekarelik dev bir arazi üzerinde yükselen projede teslimlerin Haziran 2018 tarihinde gerçekleşmesi hedefleniyor. Marina Ankara'da fiyatlar 330.700 TL'den başlıyor. 

Firma Bilgisi: Sinpaş Yapı
Proje Bilgisi: Sinpaş Altın Kuleler