Sinpaş GYO ikinci 10 yılına Queen Park ile girdi

Sinpaş GYO, gayrimenkul sektöründeki ikinci 10 yılına, Queen Central Park Bomonti projesi ile girdi.

Sinpaş GYO ikinci 10 yılına Queen Park ile girdi

Sinpaş GYO, gayrimenkul sektöründeki ikinci 10 yılına giriş için planladığı Queen Central Park Bomonti'nin lansmanını bugün gerçekleştirdi. Kraliyet konsepti ile hazırlanan Queen Central Park Bomonti'nin reklam yüzü, Kraliçe'ye benzerliği ile ünlenen oyuncu Mary Reynolds oldu.

Sinpaş GYO kent merkezlerine yoğunlaşacak
Projenin lansmanında Sinpaş GYO'nun eylem vizyonu hakkında bilgi aktaran Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, 2016 yılının odağında şehir merkezlerinin yer alacağını söyledi. Firmanın ilk 10 yılını Sarıyer, Sancaktepe ve Küçükçekmece gibi gelişen bölgelerde proje geliştirerek geride bıraktığını vurgulayan Gacemer:

"10 yılımızda ise şehrin gelişmekte olan bölgelerinde üreteceğimiz projelerimizin yanı sıra,  şehir merkezlerinde de premium projeler geliştirme vizyonunu taşıyoruz. Queen Central Park Bomonti bu vizyonun ilk örneği olacak. Ankara’da Çankaya ve GOP’da gerçekleştireceğimiz projeler de tıpkı Bomonti gibi, şehrin en değerli bölgelerinde cazibe merkezi olarak yükselecek..." dedi.

Sinpaş GYO için simge bir proje: Queen Cenrtal Park Bomonti
Queen Central Park Bomonti projesinin Sinpaş GYO için simge bir proje niteliği taşıyacağını ve 1 milyar 250 milyon TL'lik yatırım bedeline sahip olacağını söyleyen Gacemer, şehir yaşamına bakışın yeni proje ile önemli oranda değişim kaydedeceği bilgisini verdi. Gacemer. şehrin nabzını tutan ve tarihi dokuyu koruyarak hızlı yenilenmeyi ön plana çıkaran Queen Central Park'ın lokasyonuyla da dikkat çektiğini söyleyerek:

"Avrupa’nın en büyük kongre oteli Hilton’a ve şehrin yaşam kalitesini arttıran Bomontiada’ya yürüme mesafesinde. Taksim, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi hem iş hem eğlence merkezlerine dakikalar içinde ulaşmak, İstanbul’da yaşayan herkesin ortak beklentisi..." ifadelerini kullandı.

Sinpaş GYO ikinci 10 yılına Queen Park ile girdi

Kendine ait şehir parkı olan proje
Tamamlandığında kendine ait 10 bin metrekarelik şehir parkına sahip olacak Queen Central Park Bomonti, park bünyesinde açık yüzme havuzu, güneşlenme teraslerı, yürüyüş parkuru, teniz kortu ve çocuk oyun alanları gibi sosyal olanaklara yer verecek. Tamamı geniş balkonlu konutlar içerecek olan proje, taçlı bir mimari formda oluşturulacak ve 48. katta, panoramik İstanbul manzarasına sahip olacak.

Yüksek güvenlik ve hizmet konforu sunan Türkiye'nin ilk HIGHLIFE temalı konutlarına sahip olacak proje, toplamda 26 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilecek ve bin 80 adet yaşam birimine sahip olacak. 

Queen Central Park Bomonti'nin Eylül 2018 tarihinde teslimine başlanması hedefleniyor.

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Queen Central Park