Siyahkalem Cityscape'e Köy projesiyle katılıyor

Siyahkalem, bu yıl Türkiye'de düzenlenecek Cityscape Turkey'e Zekeriyaköy'de hayata geçirdiği Köy projesi ile katılıyor.

Siyahkalem Cityscape'e Köy projesiyle katılıyor

Siyahkalem, bu yıl ilk kez Türkiye'de gerçekleştirilecek olan Cityscape Turkey'e, Dubai'de büyük bir başarı yakalayan Köy projesi ile katılacak. Siyahkalem CFO'su İbrahim Kahraman: “Cityscape Turkey için yalnız Körfez değil, dünyanın pek çok ülkesinden yatırımcı Türkiye’ye gelecek. Fuarın, yerli yatırımcılar için de ilgi odağı olacağını düşünüyoruz”  dedi. 

Sarıyer'in kuzeyi değer kazanmayı sürdürecek
Sarıyer'in kuzey kesiminde yer alan Zekeriyaköy'ün en fazla değerlenen lokasyonlardan biri olma özelliğini de sürdürdüğünü belirten Kahraman, gayrimenkul projelerine yönelik talep artışının inşaat kalitesi, projenin sahip olduğu sosyal olanaklar ve erişilebilir fiyat politikalarından etkilendiğini söyledi. Kahraman: 

"İstanbul gibi büyük şehirlerde bazı gayrimenkullerin değerinin yüzde 90’ını lokasyon  oluşturuyor. Gerek İstanbul’da gerek dünyada benzeri altyapı projelerinin geçtiği bölgelere baktığımızda İstanbul’un kuzeyinde önümüzdeki dönemde %50’lere varan değer artışı bekliyoruz” dedi. 

Siyahkalem Cityscape'e Köy projesiyle katılıyor

Doğa ile iç içe yaşam: Köy Projesi
Ağustos ayında hizmete açılması hedeflenen 3. Köprü ve 3. Havalimanı projelerine komşu Zekeriyaköy ilçesinde inşa edilen KÖY, farklı tip ve büyüklüklerde toplam bin 167 konuttan oluşuyor. Projede 15 bin metrekarelik bir de çarşı bulunuyor. Toplam 3 etaptan oluşan Köy'ün ilk etabında 462 konut yer alıyor ve 1+1'den 6+1'e kadar değişen konut tipleri bulunuyor. 

Metrekaresi 6.050 TL'den başlayan fiyatlarla
Toplamda 64 bin metrekarelik yeşil alan içeren KÖY projesinde satış fiyatları ünite tipi ve konum özelliklerine göre metrekaresi 6.050 TL'den başlıyor ve 10.500 TL'ye kadar yükselebiliyor. 

"Siyahkalem Cityscape'e Köy projesiyle katılıyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Siyahkalem Cityscape'e Köy projesiyle katılıyor

Siyahkalem Cityscape'e Köy projesiyle katılıyor

Firma Bilgisi: siyahkalem a.ş.
Proje Bilgisi: köy projesi