Sultanbeyli İlkbahar'da 2+1 daireler 290 bin TL'ye

Sur Yapı imzalı İlkbahar projesinin ikinci etabında 2+1 dairelerin fiyatı 290 bin TL'den başlıyor

Sultanbeyli İlkbahar'da 2+1 daireler 290 bin TL'ye

Sur Yapı imzasıyla hayata geçirilen Sur Yapı İlkbahar, İstanbul Anadolu Yakası'nın gelişen yüzü Sultanbeyli'de yükseliyor. Kiraz, elma, erik ve zeytin ağaçlarına yer verilen İlkbahar projesi; uzun yürüyüş parkurları, su göletleri, hobi bahçeleri, sosyal tesisleri, spor alanları, çocuk parkları, kış bahçeleri, çardakları, kitap okuma ve dinlenme alanları ile huzurlu bir yaşam vaat ediyor.  

250 milyon TL yatırım değerine sahip Sur Yapı İlkbahar, 5 blok şeklinde dizayn ediliyor. 25 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen proje; 304 adet daireden oluşuyor. Projede; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor. Daire alanları, 51 ila 293 metrekare arasında değişiyor.  

Sur Yapı İlkbahar Sultanbeyli, toplam 57 bin 668 metrekarelik inşaat alanı ile hayata geçiriliyor. İki etaptan oluşan projenin ilk etabında 5 blok içinde 304 daire yer alıyor. Anahtar teslimlerinin Ocak 2018 tarihinde yapılması planlanıyor. 

Sur Yapı İlkbahar projesi lokasyon kapsamında; kuzey ormanları, Tem Otoyolu, Paşaköy gişeleri, 3. Köprü'ye yakınlığı ve hemen yanı başında inşa edilen Sultanbeyli Devlet Hastanesi'yle ön plana çıkıyor.  

Ev sahipleri; Tem Otoyolu ve metro hattı ile Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy gibi merkezi noktalara kolayca ulaşabiliyor. 3. Köprü'nün hayata geçmesiyle birlikte de Avrupa Yakası'nda bulunan Sarıyer-Maslak-Levent-Beşiktaş'a da ulaşım kolaylığı sağlanıyor.  

Ayrıca Sur Yapı İlkbahar projesi, yapımı devam eden Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir arası mesafeyi kısaltan otoyolun bağlantı yollarına çok yakın konumda yer alıyor. 

Sultanbeyli İlkbahar projesinde 2+1 dairelerin fiyatı 290 bin TL'den başlıyor. Tamamı peşin ya da banka kredili alımlarda yüzde 10 indirim yapılıyor. Bunun yanı sıra lansman dönemine özel yüzde 5'lik bir indirim fırsatı da sunuluyor. 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Ilkbahar