Tahincioğlu Gayrimenkul'den Milli Takım'a evden destek

Tahincioğlu Gayrimenkul'ün Milli Takım'a evdendestek yarışmasına katılanlar İspanya-Türkiye maçını Rüştü Reçber ile izleme şansı yakalıyor

Tahincioğlu Gayrimenkul'den Milli Takım'a evden destek

Tahincioğlu Gayrimenkul'ün Milli Takım'a evdendestek yarışmasına katılanlar İspanya-Türkiye maçını Rüştü Reçber ile izleme şansı yakalıyor. 

Milli Takım'a #evdendestek

Milli Takım'a destek amacıyla düzenlenen yarışma ile taraftar sesini tüm dünyaya duyuracak. evdendestekol.com adresi üzerinde paylaşılan videolar için tek gereken Tahincioğlu Gayrimenkul'ü instagramdan takip edip, kırmızı, beyaz, en büyük, Türkiye kelimelerinden birini söyleyerek videonuzu çekip, instagram üzerinden #EvdenDestek etiketi ile paylaşmak. Paylaşacağınız evden destek videosu ile hem futbolculara destek oluyorsunuz hem de ödüller kazanma şansı yakalamış oluyorsunuz. 

Rüştü Reçber ile İspanya-Türki maçı izleme fırsatı

Yarışmaya 02 Haziran 2016 Perşembe - 14 Haziran 2016 Salı günleri arasında katılanlar arasından jürinin seçeceği 10 kişi 17 Haziran 2016 Cuma akşamı oynanacak İspanya-Türkiye maçını Tahincioğlu projesi olan Nidapark Başakşehir örnek dairesinde Rüştü Reçber ile birlikte izleme ödülü, 02 Haziran 2016 Perşembe – 21 Haziran 2016 Salı günleri arasında katılanlar arasından jürinin seçeceği 300 kişi ise lisanslı Euro 2016 Türkiye Taraftar Tişörtü kazanacak. 

2 Haziran'da başlayan Evden Destek yarışmasının katılım koşullarını, ayrıntılarını ve kazanacağınız ödülleri www.evdendestekol.com adresinde öğrenebilirsiniz.