Tahincioğlu MIPIM 2018'de yerini aldı

Nidapark Bomonti ve Nidakule Finans Merkezi projeleri ile MIPIM 2018'e katılan Tahincioğlu, projelerini görücüye çıkardı

Tahincioğlu MIPIM 2018'de yerini aldı

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Tahincioğlu, Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlenen MIPIM Fuarı'na bu yıl Nidapark Bomonti ve Nidakule Finans Merkezi projeleri ile katıldı. 

Fuar süresince yabancı yatırımcılarla temasta bulunan Tahincioğlu, Nidapark Bomonti ve Nidakule Finans Merkezi projeleri dışında, Nidapark Kayaşehir, Nidakule Kayaşehir, Nidapark İstinye,Nidapark Küçükyalı ve Nidakule Küçükyalı projelerinin de tanıtımını yaparak önemli iş bağlantıları kurdu. 

'Bugüne kadar sektöre değer katan projelere imza attık'

MIPIM'in gayrimenkul sektörünün buluşma noktası olduğunu belirten Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “Türkiye’de gayrimenkulün güçlü oyuncularından biri olarak bu fuara katılmak bizim için bir gurur kaynağı. Tahincioğlu olarak, bugüne kadar sektöre değer katan pek çok projeye imza attık bundan sonra da aynı yolda aynı titizlikle yürümeye devam edeceğiz. Bizi tercih eden müşterilerimize en doğru kanaldan ve en doğru mesajla ulaşmaya ve ihtiyaç duydukları yaşam alanlarına yönelik projeler üretmeye ve satış sonrası desteğimizi arttırma yolunda ilerleyeceğiz. Her yıl getirdiğimiz güzel projelerle de organizasyona ve sektörümüze değer kattığımızı düşünüyoruz. Türk şirketleri her yıl ve çoğalarak burada olmalı” dedi. Özcan Tahincioğlu, “Türkiye’deki gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak, bugüne kadar tamamlamış olduğumuz projelerimizin inşaat alanı yaklaşık 3,5 milyon metrekareye ulaştı. Projelerimize yatırım yapan müşterilerimizi hem alırken, hem yaşarken hem de satarken mutlu etmeyi başarıyoruz” dedi.

Tahincioğlu MIPIM 2018'de yerini aldı

'2018 için heyecanlıyız'

Gayrimenkulün Türkiye'de hızlı büyüme gösteren sektörlerin başında geldiğini söyleyen Tahincioğlu, ''Tahincioğlu olarak biz de bugüne kadar geliştirdiğimiz projelerle sektöre ve Türk ekonomisine önemli bir değer kattığımıza inanıyoruz. Yepyeni projelerimizle bu değeri büyütmek için çalışıyor, Türkiye’nin gücünü, yatırım potansiyelini ve vizyonunu göstermek adına pek çok fırsatı da değerlendirmeye devam ediyoruz. Geçen yıl sektör lideri konumuna gelerek, 2.5 milyar TL rekor ciro elde ettik. Bu kapsamda; 2018’de de geçen yılki performansımızı arttırarak, satışlarımızı devam ettireceğimizden şüphemiz yok.'' diye konuştu. 

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul