Tahincioğlu ofis projeleriyle MIPIM'de

Tahincioğlu, dünyanın en önemli gayrimenkul buluşmalarından biri olan MIPIM'e 3 yeni ofis projesiyle katıldı.

Tahincioğlu ofis projeleriyle MIPIM'de

Tahincioğlu, Fransa'nın Cannes kentinde gerçekleştirilen MIPIM Uluslararası Gayrimenkul Fuarı'na 3 özel ofis projesiyle katıldı. Nidakule Levent, Nidakule Ataşehir Batı ve Nidakule Finans Merkezi projeleri ile MIPIM ziyaretçilerini ağırlayan Tahincioğlu, 2016 yılında da 6 milyar değerinde 3 yeni projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor. Söz konusu projeler Bomonti, İstinye ve Kayaşehir'de hayata geçirilecek.

Tahincioğlu'ndan MIPIM yorumu
MIPIM katılımı ve firmanın 2016 yılı hedefleri hakkında bilgi aktaran Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, gayrimenkul sektörünün Türkiye'deki hızına vurgu yaptı ve MIPIM katılımının önemine dikkat çekti. Tahincioğlu, sektör oyuncularının MIPIM'e e yıl katılmalara gerektiğine de dikkat çekerek: 

 

Tahincioğlu ofis projeleriyle MIPIM'de

 

"Sektör oyuncuları her yıl, çoğalarak bu fuarda yerlerini almalı. Hem ülkemizin bu konudaki iddia ve başarısını göstermek hem de yabancıların vizyonunu görmek açısından bu organizasyonlara katılım çok önemli..." dedi. 

MIPIM'de 3 yeni ofis projesi

MIPIM etkinliğine 3 proje ile katılım gösterdiklerini açıklayan Tahincioğlu: "2016’nın dördüncü çeyreğinde tamamlanmasını hedeflediğimiz Nidakule Levent ofis projemiz, 2017’nin birinci çeyreğinde teslimlerine başlayacağımız Nidakule Ataşehir Batı projemiz ve yine bizim için çok değerli olan Nidakule Finans Merkezi projemizi burada görücüye çıkarttık. " dedi.

2016'da dev satış hedefi
Firmanın 2016 yılında Kayaşehir, İstinye ve BomontiDe toplam satış değeri 6 milyar TL'yi bulan 3 projeyi satışa çıkaracağını da açıklayan Özcan Tahincioğlu, önümüzdeki 3 yıl içinde 10 milyar TL'lik 5 projenin hayata geçirileceğini açıkladı. 

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Nidakule Ataşehir