Tahincioğlu Projeleri

Satışı devam eden ve teslim tarihi yaklaşan Tahincioğlu Gayrimenkul projelerini sizler için derledik... İşte Tahincioğlu projeleri...

Tahincioğlu Projeleri

Satışı devam eden ve teslim tarihi yaklaşan Tahincioğlu Gayrimenkul projelerini sizler için derledik... İşte Tahincioğlu projeleri...
 

1- Nidapark Kayaşehir

Tahincioğlu Projeleri
Zümrüt, Elmas ve Yakut etaplarından oluşan Nidapark Kayaşehir projesi toplam 843 daire, 28 cadde dükkanı, ofis bloğu ve AVM'den meydana geliyor. Tahincioğlu Gayrimenkul'ün en yeni projesi olan Nidapark Kayaşehir projesinde yeşil alanların fazlalığı dikkat çekiyor. Daire içinde ise en dikkat çeken şey daire metrekarelerinin büyüklüğü. 2018 yılı Haziran ayında teslim edilmesi planlanan Nidapark Kayaşehir 7 bloktan meydana geliyor. Projenin sosyal imkanları arasında;  bay – bayan kapalı yüzme, havuzları, fitness salonları, saunalar, hamamlar, buhar odaları ve masaj odaları, kafeterya ve özel alanlar, çocuk kulübü, bilardo salonu ve genç oyun odası, açık alanda çocuk oyun alanları, çok amaçlı spor sahası (basketbol, voleybol, tenis) yürüyüş yolları, seyir terasları, çim etkinlik alanı, bitki sergi alanları, süs havuzları ve yapay tepeler, misafir otopark alanı, çok amaçlı salon (misafir ağırlama odası), mescit ve abdesthaneler gibi geniş alanlar bulunuyor. 

Tahincioğlu projeleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın...

2- Nidapark Başakşehir

Tahincioğlu Projeleri
Tahincioğlu Gayrimenkul'ün Başakşehir'deki projelerinden olan Nidapark Başakşehir 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Toplam 374 adet dairenin yer aldığı projede teslimlerin 2017 yılında yapılması planlanıyor. Şehir hayatının tüm ayrıntıları düşünülerek tasarlanan Nidapark Başakşehir, Tahincioğlu Gayrimenkul'ün kendi arsası üzerinde yükseliyor. Olimpiyat Stadı'na komşu konumda yer alan proje Atatürk Havalimanı ve 3. Havalimanı'nın tam ortasında yer alıyor. Nidapark Başakşehir projesinin sosyal alanları içerisinde; bilardo, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı yüzme havuzu, market, sauna, süs havuzu, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

 

3- Nidapark Seyrantepe 

Tahincioğlu Projeleri
Satışları devam eden Nidapark Seyrantepe projesi toplam 368 adet daireden meydana geliyor. Şişli Ayazağa Mahallesi'nde inşa edilen Nidapark Seyrantepe projesi Türk Telekom Arena Stadı'na 650 metre mesafede konumlanıyor. Yatırım bedeli 76 milyon liranın üzerinde olan projenin tamamı konutlardan oluşuyor. Metroya 750 metre mesafede bulunan proje full dekorasyonlu olarak teslim edilecek. Nidapark Seyrantepe projesinin sosyal olanakları arasında; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve merkezi uydu sistemi bulunuyor. 

 

4- Nidakule Finans Merkezi

Tahincioğlu Projeleri
İstanbul Finans Merkezi'nin içinde yer alan Nidakule Finans Merkezi projesi, iş dünyasının önemli bir merkezi olma niteliği taşıyor. 2014 yılının 4'üncü çeyreğinde tamamlanacak olan proje ofis ve ticari alanlardan meydana geliyor. İnşaat alanı 85 bin metrekare olan Nidakule Finans Merkezi'nin 45 bin metrekare kiralanabilir alanı bulunuyor. 

 

5. Nidakule Ataşehir Batı 

Tahincioğlu Projeleri
Nidakule Ataşehir Batı projesi, iş dünyasının gelişmekte olan merkezinin kalbinde ve İstanbul Finans Merkezi'nin yanıbaşında yer alan bir A+ ofis projesidir. Her katta bulunan balkon ve teraslar, 4 metrenin üzerindeki tavan yüksekliği, açılabilen pencereler, gün ışığından faydalanan mekanlar ve sosyal alanlarda ferah bir çalışma ortamı sunan Nidakule Ataşehir Batı teras bahçeleri ile keyifli yeşil alana sahip. 2017 yılının 1'inci çeyreğinde tamamlanması planlanan proje ofis ve ticaret alanlarından oluşuyor. 45 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Nidakule Ataşehir Batı, 25 bin metrekare kiralanabilir alana sahip. 

 

6. Nidakule Levent

Tahincioğlu Projeleri
Nidakule Levent, İstanbul’un Avrupa yakasının en çok tercih edilen iş merkezi bölgelerinden olan Levent’te bulunan, A Plus ofis projesidir.

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul