Tahincioğlu'na uluslararası ödül

Tahincioğlu "İstanbul'u Resmet" projesiyle Stevie International Business Awards kapsamında verilen "Yılın Pazarlama Kampanyası" ödülüne layık görüldü

Tahincioğlu'na uluslararası ödül

Dünyanın en başarılı kurumlarının ödüllendirildiği 2015 Stevie International Business Awards'tan Tahincioğlu'na "Yılın Pazarlama Kampanyası" ödülü geldi. Tahincioğlu ödüle, "İstanbul'u Resmet" projesiyle layık görüldü.

Tahincioğlu'na uluslararası ödül
Tahincioğlu, 23 Ekim 2015 tarihinde Kanada/Toronto'da gerçekleştirilen 2015 Stevie International Business Awards'tan ödülle döndü. "Yılın Pazarlama Kampanyası" kategorisinde ödüle aday olan Tahincioğlu'nun Silver ödülünü, Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Özgür Tığlı Erol aldı. İstanbul'u Resmet projesi kapsamında, "dahi bellek" lakaplı İngiliz boyama sanatçısı Stephen Wiltshire'nin, 4 metre uzunluğunda ve 1 metre genişliğindeki tuvale çizdiği İstanbul resmi 5 günde 165 bin kişi tarafından ziyaret edilmişti.

İstanbul'u resmet projesi ödül getirdi
Ödülle birlikte, İstanbul'u Resmet projesinin uluslararası jüri oylaması sonucunda gayrimenkul sektörünün yenilikçi ve entegre pazarlama iletişimi alanında etkili bir proje olduğu onaylanmış oldu. 12 yıldır düzenli olarak organize edilen Stevie ödülleri, dünyanın 60'dan fazla ülkesinden iletişim ve pazarlama projelerinin değerlendirildiği bir proje olma özelliği taşıyor. 

Tahincioğlu, İstanbul'u Resmet projesiyle daha önce de çeşitli ödüller kazanmıştı. Bu ödüllerin arasında Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından düzenlenen 14. Altın Pusula Ödülleri de bulunuyor. Proje bu etkinlikte de "Kategori Dışı Özel Projeler" ödülüne uygun görülmüştü. 

 

Firma Bilgisi: Tahincioğlu Gayrimenkul